Kokkola Cup 21.-24.7.2016
Kokkola Cup 21.-24.7.2016

Tournament results - Kokkola Cup 2017


Search for tournament results

Game number
Series
Team name
Field area
Field
From date
Until date


Search results (1222 hits)

Number Date Time Series Game Result Field Info
209 Thu 20.07.2017 08:00 E-10 Girls Level 2 KPV valkoinen-GBK 5-0 Decens 1 Group A
3409 Thu 20.07.2017 08:00 E-10 Boys Level 1 Vändra JK Vaprus-FDS WBA FC FDS England 0-7 Decens 2 Group A
3419 Thu 20.07.2017 08:00 E-10 Boys Level 1 KPV valkoinen-JK Kohila Püsivus 4-0 Decens 3 Group B
1706 Thu 20.07.2017 08:00 D-12 Girls IK Myran-KPV timantit 1-0 Decens 4 Group A
3853 Thu 20.07.2017 08:00 F-9 Boys KäTa valkoinen-IK Myran 1-2 Decens 5 Group A
3842 Thu 20.07.2017 08:00 F-9 Boys IF Standard-KPV keltainen 1-6 Decens 6 Group A
3831 Thu 20.07.2017 08:00 F-9 Boys PK-37 sininen-Jaro grön 1-1 Decens 7 Group A
2508 Thu 20.07.2017 08:00 D-13 Boys Level 1 Pärnu JK Vaprus-GBK 4-0 Haaponiemi 2 Group A
2512 Thu 20.07.2017 08:00 D-13 Boys Level 1 JK Tammeka-Lehpa punainen 1-0 Haaponiemi 3 Group B
2723 Thu 20.07.2017 08:00 D-12 Boys GBK röd-PK-37 sininen 1-1 Haaponiemi 4 Group B
2729 Thu 20.07.2017 08:00 D-12 Boys FC Ylivieska-JK Tammeka 1 1-6 Haaponiemi 5 Group B
2308 Thu 20.07.2017 08:00 C-14 Boys Level 1 KPV-DUSH-07 2-1 Halpa-Halli 1 Group A
2410 Thu 20.07.2017 08:00 C-14 Boys Level 2 GBK-Vändra JK Vaprus 1-0 Halpa-Halli 2 Group A
2612 Thu 20.07.2017 08:00 D-13 Boys Level 2 KPV valkoinen-PeFF 5-0 Halpa-Halli 3 Group A
2602 Thu 20.07.2017 08:00 D-13 Boys Level 2 FC Raahe-Slavator 1-4 Halpa-Halli 4 Group A
1621 Thu 20.07.2017 08:00 D-13 Girls Level 2 Karjalan Tytöt-Rovaniemi Utd 2-1 Handelsbanken 1 Group C
2600 Thu 20.07.2017 08:00 D-13 Boys Level 2 Tervarit-j punainen-MaPS 2-1 Handelsbanken 2 Group A
3612 Thu 20.07.2017 08:00 E-10 Boys Level 2 IK Myran-GBK blå 1-2 Kodin Terra 1 Group A
4011 Thu 20.07.2017 08:00 F-8 Boys GBK punainen-PK-37 sininen 0-10 Kodin Terra 2 Group A
2777 Thu 20.07.2017 08:00 D-12 Boys TU-KPV vihreä 0-3 Kodin Terra 3 Group F
3619 Thu 20.07.2017 08:00 E-10 Boys Level 2 JK Tammeka-GBK vit 1-3 Kodin Terra 4 Group B
4018 Thu 20.07.2017 08:00 F-8 Boys GBK raita-PK-37 valkoinen 2-5 Kodin Terra 5 Group A
3204 Thu 20.07.2017 08:00 E-11 Boys Level 2 KPV musta-Jaro blå 1-4 Kodin Terra 6 Group A
3211 Thu 20.07.2017 08:00 E-11 Boys Level 2 KePS punainen-Virkiä 1-0 Kodin Terra 7 Group A
3200 Thu 20.07.2017 08:00 E-11 Boys Level 2 Ponpa turkoosi-Slavator 0-5 Kodin Terra 8 Group A
615 Thu 20.07.2017 08:00 F-8 Girls KP-V-KPV vihreä 10 2-1 Kodin Terra 9 Group A
2214 Thu 20.07.2017 08:00 C-15 Boys KPV-Esse IK 3-1 Minimani Group B
3007 Thu 20.07.2017 08:40 E-11 Boys Level 1 Raplamaa JK-LoVe punainen 1-0 Decens 1 Group A
3001 Thu 20.07.2017 08:40 E-11 Boys Level 1 HauPa vihreä-Valkeakosken NL 0-8 Decens 3 Group A
3862 Thu 20.07.2017 08:40 F-9 Boys FC Raahe punainen-JK Tammeka 1 1-3 Decens 5 Group A
3805 Thu 20.07.2017 08:40 F-9 Boys K-Pallo oranssi-GBK punainen 8-2 Decens 6 Group A
4240 Thu 20.07.2017 08:40 F-7 Boys KPV vihreä-KäTa 2-4 Decens 7 Group A
3651 Thu 20.07.2017 08:40 E-10 Boys Level 2 LBK svart-KPV musta 5-0 Kodin Terra 1 Group D
4025 Thu 20.07.2017 08:40 F-8 Boys TUS grön-FC Ylivieska punainen 2-3 Kodin Terra 2 Group A
3646 Thu 20.07.2017 08:40 E-10 Boys Level 2 PK-37 sininen-Norrvalla FF 3-0 Kodin Terra 4 Group D
4007 Thu 20.07.2017 08:40 F-8 Boys KPV valkoinen-Kostomuksha 3-1 Kodin Terra 5 Group A
3223 Thu 20.07.2017 08:40 E-11 Boys Level 2 GBK punainen-Esse IK 3-2 Kodin Terra 6 Group B
3666 Thu 20.07.2017 08:40 E-10 Boys Level 2 PK-37 valkoinen-GBK röd 5-0 Kodin Terra 7 Group E
3224 Thu 20.07.2017 08:40 E-11 Boys Level 2 KJS-FC Ylivieska 0-6 Kodin Terra 8 Group B
4046 Thu 20.07.2017 08:40 F-8 Boys KPV vihreä-IK Myran 2-4 Kodin Terra 9 Group A
1307 Thu 20.07.2017 09:00 C-15 Girls IK Myran-FC United 1-0 Canorama 8 Group A
1709 Thu 20.07.2017 09:00 D-12 Girls JoKi-ONS punainen 0-1 Decens 4 Group A
1412 Thu 20.07.2017 09:00 C-14 Girls FC Ylivieska-TP-47 0-10 Haaponiemi 2 Group B
1402 Thu 20.07.2017 09:00 C-14 Girls SeMi-GBK 0-2 Haaponiemi 3 Group A
2733 Thu 20.07.2017 09:00 D-12 Boys GBK vit-Kiilat 2-0 Haaponiemi 4 Group C
2732 Thu 20.07.2017 09:00 D-12 Boys KJS-KePS valkoinen 1-1 Haaponiemi 6 Group C
2314 Thu 20.07.2017 09:00 C-14 Boys Level 1 LBK-PK-37 0-0 Halpa-Halli 1 Group B
2415 Thu 20.07.2017 09:00 C-14 Boys Level 2 FC Hermes -JK Tallinna Kalev 0-12 Halpa-Halli 2 Group B
2619 Thu 20.07.2017 09:00 D-13 Boys Level 2 Kortesjärven Järvi-Veikot (KJV)-LoVe 0-3 Halpa-Halli 3 Group B
2626 Thu 20.07.2017 09:00 D-13 Boys Level 2 Fakel-Lehpa valkoinen 3-1 Halpa-Halli 4 Group B
1608 Thu 20.07.2017 09:00 D-13 Girls Level 2 GBK harrastekerho 03-04-LoVe 0-2 Handelsbanken 1 Group A
2623 Thu 20.07.2017 09:00 D-13 Boys Level 2 Komeetat sininen-KePS valkoinen 0-4 Handelsbanken 2 Group B
2781 Thu 20.07.2017 09:00 D-12 Boys Slavator-KemPa vihreävalkoraita 5-0 Kodin Terra 3 Group F
2221 Thu 20.07.2017 09:00 C-15 Boys IK Myran-JK Tammeka 0-0 Minimani Group C
1900 Thu 20.07.2017 09:20 E-11 Girls Level 2 Slavator-GBK vit 6-2 Decens 1 Group A
1908 Thu 20.07.2017 09:20 E-11 Girls Level 2 KPV valkoinen-KäTa 2-0 Decens 2 Group A
1912 Thu 20.07.2017 09:20 E-11 Girls Level 2 LBK-GBK röd 0-0 Decens 3 Group B
4261 Thu 20.07.2017 09:20 F-7 Boys HBK-GBK punainen 5-6 Decens 5 Group A
4268 Thu 20.07.2017 09:20 F-7 Boys LoVe-KPV musta 1-3 Decens 6 Group A
4248 Thu 20.07.2017 09:20 F-7 Boys Kostomuksha-GBK valkoinen 3-7 Decens 7 Group A
3673 Thu 20.07.2017 09:20 E-10 Boys Level 2 Jaro vit-KPV keltainen 5-0 Kodin Terra 1 Group F
4068 Thu 20.07.2017 09:20 F-8 Boys LBK svart-Kristall , St. Petersburg (RUS) 0-5 Kodin Terra 2 Group B
3629 Thu 20.07.2017 09:20 E-10 Boys Level 2 K-Pallo oranssi-Jaro röd 1-3 Kodin Terra 4 Group B
4097 Thu 20.07.2017 09:20 F-8 Boys HBK-KPV oranssi 7-1 Kodin Terra 5 Group B
3229 Thu 20.07.2017 09:20 E-11 Boys Level 2 GBK valkoinen-JK Tammeka 0-0 Kodin Terra 6 Group C
3630 Thu 20.07.2017 09:20 E-10 Boys Level 2 LBK röd-KäTa 0-2 Kodin Terra 7 Group C
3232 Thu 20.07.2017 09:20 E-11 Boys Level 2 TUS-Jaro röd 0-1 Kodin Terra 8 Group C
4069 Thu 20.07.2017 09:20 F-8 Boys GBK valkoinen-FC Ylivieska keltainen 3-2 Kodin Terra 9 Group B
1511 Thu 20.07.2017 10:00 D-13 Girls Level 1 GBK-MaPS 1-1 Canorama 8 Group B
200 Thu 20.07.2017 10:00 E-10 Girls Level 2 PaRi-OHF 0-2 Decens 1 Group A
3014 Thu 20.07.2017 10:00 E-11 Boys Level 1 FDS WBA FC FDS England-KPV vihreä 3-0 Decens 2 Group B
4277 Thu 20.07.2017 10:00 F-7 Boys KPV valkoinen-Kristall , St. Petersburg (RUS) 0-15 Decens 5 Group A
4255 Thu 20.07.2017 10:00 F-7 Boys GBK raita-IK Myran 4-3 Decens 6 Group A
3953 Thu 20.07.2017 10:00 F-9 Boys GBK valkoinen-LBK svart 0-2 Decens 7 Group C
1501 Thu 20.07.2017 10:00 D-13 Girls Level 1 FC United-KPV 0-1 Haaponiemi 2 Group A
2514 Thu 20.07.2017 10:00 D-13 Boys Level 1 EuPa-PaRi keltainen 0-0 Haaponiemi 3 Group B
2757 Thu 20.07.2017 10:00 D-12 Boys KPV valkoinen-PK-37 valkoinen 3-2 Haaponiemi 4 Group D
2756 Thu 20.07.2017 10:00 D-12 Boys HauPa edustus-Komeetat sininen 6-0 Haaponiemi 6 Group D
2425 Thu 20.07.2017 10:00 C-14 Boys Level 2 FC PaKa /OTP yj-FC Flora Tallinn 1-6 Halpa-Halli 1 Group C
2426 Thu 20.07.2017 10:00 C-14 Boys Level 2 Haka-j.-Sisu 1-5 Halpa-Halli 2 Group C
2643 Thu 20.07.2017 10:00 D-13 Boys Level 2 PK-37 valkoinen-KPV vihreä 0-9 Halpa-Halli 3 Group C
2639 Thu 20.07.2017 10:00 D-13 Boys Level 2 FC Raahe valkoinen-Team LKP 0-5 Halpa-Halli 4 Group C
1612 Thu 20.07.2017 10:00 D-13 Girls Level 2 Rovaniemi Utd 2-Ajax valkoinen 0-4 Handelsbanken 1 Group B
2631 Thu 20.07.2017 10:00 D-13 Boys Level 2 KuPS keltainen-Kotkat 0-7 Handelsbanken 2 Group C
3601 Thu 20.07.2017 10:00 E-10 Boys Level 2 Slavator-IK punainen 3-0 Kodin Terra 1 Group A
4116 Thu 20.07.2017 10:00 F-8 Boys PK-37 sinivalkoinen-OLS Ranska 10 Lyon 6-1 Kodin Terra 2 Group B
1611 Thu 20.07.2017 10:00 D-13 Girls Level 2 Kuffen-TUS 2-2 Kodin Terra 3 Group B
3633 Thu 20.07.2017 10:00 E-10 Boys Level 2 Komeetat sininen-IK musta 0-5 Kodin Terra 4 Group C
630 Thu 20.07.2017 10:00 F-8 Girls GBK-OHF 3-1 Kodin Terra 5 Group A
3243 Thu 20.07.2017 10:00 E-11 Boys Level 2 KäTa-FC Ülenurme 3-1 Kodin Terra 6 Group D
3655 Thu 20.07.2017 10:00 E-10 Boys Level 2 TU-OLS Ruotsi 0-4 Kodin Terra 7 Group D
3238 Thu 20.07.2017 10:00 E-11 Boys Level 2 VetU-HBK 2-2 Kodin Terra 8 Group D
4115 Thu 20.07.2017 10:00 F-8 Boys LoVe valkoinen-KPV sininen 5-0 Kodin Terra 9 Group B
2106 Thu 20.07.2017 10:00 B-16/17 Boys IK Myran-FC Ylivieska 0-1 Minimani Group A
220 Thu 20.07.2017 10:40 E-10 Girls Level 2 LoVe-TUS 2-0 Decens 1 Group C
3425 Thu 20.07.2017 10:40 E-10 Boys Level 1 KPV vihreä-Valkeakosken NL keltainen 1-1 Decens 3 Group C
3920 Thu 20.07.2017 10:40 F-9 Boys FC Raahe valkoinen-KPV vihreä 1-4 Decens 5 Group B
3846 Thu 20.07.2017 10:40 F-9 Boys OLS Belgia 08 keltainen-Jalas 4-1 Decens 6 Group A
3874 Thu 20.07.2017 10:40 F-9 Boys HBK grön-LBK röd 1-3 Decens 7 Group B
636 Thu 20.07.2017 10:40 F-8 Girls LoVe 10-GBK T10 0-6 Kodin Terra 2 Group A
3247 Thu 20.07.2017 10:40 E-11 Boys Level 2 PK-37 sininen-KPV valkoinen 4-1 Kodin Terra 4 Group E
403 Thu 20.07.2017 10:40 F-9 Girls ONS musta-HBK grön 1-4 Kodin Terra 5 Group A
3245 Thu 20.07.2017 10:40 E-11 Boys Level 2 IK-Jaro vit 1-2 Kodin Terra 6 Group E
3255 Thu 20.07.2017 10:40 E-11 Boys Level 2 LoVe musta-PK-37 valkoinen 0-2 Kodin Terra 7 Group F
3259 Thu 20.07.2017 10:40 E-11 Boys Level 2 PaRi-LBK 3-0 Kodin Terra 8 Group F
619 Thu 20.07.2017 10:40 F-8 Girls IK Myran 10-KPV 0-6 Kodin Terra 9 Group A
2209 Thu 20.07.2017 11:00 C-15 Boys Ajax-Komeetat sininen 2-0 Canorama 8 Group A
1721 Thu 20.07.2017 11:00 D-12 Girls TP-47-Ponpa 2-0 Decens 4 Group C
2220 Thu 20.07.2017 11:00 C-15 Boys GBK valkoinen-ParVi B-pojat 0-1 Haaponiemi 2 Group C
1419 Thu 20.07.2017 11:00 C-14 Girls NuPS-Vändra JK Vaprus 2-0 Haaponiemi 3 Group B
2702 Thu 20.07.2017 11:00 D-12 Boys FC Hermes punainen-GBK Randig 1-4 Haaponiemi 4 Group A
2701 Thu 20.07.2017 11:00 D-12 Boys JK Tallinna Kalev Jüri-OTP 6-1 Haaponiemi 5 Group A
2706 Thu 20.07.2017 11:00 D-12 Boys KePS punainen-FDS WBA FC FDS England 0-6 Haaponiemi 6 Group A
2300 Thu 20.07.2017 11:00 C-14 Boys Level 1 I-JBK WFA -LoPa 1-1 Halpa-Halli 1 Group A
2412 Thu 20.07.2017 11:00 C-14 Boys Level 2 Jalas-IFK Umeå Haga 3-1 Halpa-Halli 2 Group A
2650 Thu 20.07.2017 11:00 D-13 Boys Level 2 SBL valkoinen-VetU 0-4 Halpa-Halli 3 Group D
2658 Thu 20.07.2017 11:00 D-13 Boys Level 2 TUS-TU 1-6 Halpa-Halli 4 Group D
1602 Thu 20.07.2017 11:00 D-13 Girls Level 2 MeLU-JK Kohila Püsivus 7-0 Handelsbanken 1 Group A
2656 Thu 20.07.2017 11:00 D-13 Boys Level 2 KePS punainen-PaRi musta 5-0 Handelsbanken 2 Group D
2722 Thu 20.07.2017 11:00 D-12 Boys Ajax sininen-Huima yellow 0-9 Kodin Terra 3 Group B
2107 Thu 20.07.2017 11:00 B-16/17 Boys K-Pallo-Tervarit-j B3 0-1 Minimani Group A
215 Thu 20.07.2017 11:20 E-10 Girls Level 2 IK Myran-KPV vihreä 0-1 Decens 1 Group B
1808 Thu 20.07.2017 11:20 E-11 Girls Level 1 Solf IK-OsPa 1-2 Decens 2 Group B
3404 Thu 20.07.2017 11:20 E-10 Boys Level 1 OLS keltainen-Ajax valkoinen 1-4 Decens 3 Group A
3877 Thu 20.07.2017 11:20 F-9 Boys KPV sininen-GBK raita 3-2 Decens 5 Group B
3888 Thu 20.07.2017 11:20 F-9 Boys OLS Belgia 08 sininen-KäTa sinivalkoinen 2-0 Decens 6 Group B
3930 Thu 20.07.2017 11:20 F-9 Boys K-Pallo valkoinen-PK-37 sinivalkoinen 1-5 Decens 7 Group B
4031 Thu 20.07.2017 11:20 F-8 Boys IF Standard-GBK raita 0-2 Kodin Terra 2 Group A
3618 Thu 20.07.2017 11:20 E-10 Boys Level 2 Jalas-Ajax sininen 9-0 Kodin Terra 4 Group B
4002 Thu 20.07.2017 11:20 F-8 Boys PK-37 sininen-KPV vihreä 3-1 Kodin Terra 5 Group A
3632 Thu 20.07.2017 11:20 E-10 Boys Level 2 OLS-Ponpa 1-0 Kodin Terra 7 Group C
624 Thu 20.07.2017 11:20 F-8 Girls KPV valkoinen 10-Ajax 1-4 Kodin Terra 9 Group A
1320 Thu 20.07.2017 12:00 C-15 Girls GBK-LBK 3-0 Canorama 8 Group A
206 Thu 20.07.2017 12:00 E-10 Girls Level 2 GBK-Karjalan Tytöt 1-2 Decens 1 Group A
3411 Thu 20.07.2017 12:00 E-10 Boys Level 1 JK Kohila Püsivus-Komeetat musta 2-6 Decens 2 Group B
3414 Thu 20.07.2017 12:00 E-10 Boys Level 1 OLS sininen-OTP 08 punainen 8-0 Decens 3 Group B
1702 Thu 20.07.2017 12:00 D-12 Girls JK Tammeka-IK Myran 0-1 Decens 4 Group A
3917 Thu 20.07.2017 12:00 F-9 Boys LoVe sininen-Jaro röd 1-2 Decens 5 Group B
3939 Thu 20.07.2017 12:00 F-9 Boys Jaro vit-OTP valkoinen 7-2 Decens 6 Group C
3981 Thu 20.07.2017 12:00 F-9 Boys PaRi-KajHa 4-1 Decens 7 Group C
2211 Thu 20.07.2017 12:00 C-15 Boys FJK-Janakkalan Pallo 0-5 Haaponiemi 2 Group B
2502 Thu 20.07.2017 12:00 D-13 Boys Level 1 MaPS-OTP 2-1 Haaponiemi 3 Group A
2764 Thu 20.07.2017 12:00 D-12 Boys IK Myran-LBK 0-2 Haaponiemi 4 Group E
2771 Thu 20.07.2017 12:00 D-12 Boys Komeetat musta-Vändra JK Vaprus 1-6 Haaponiemi 5 Group E
2736 Thu 20.07.2017 12:00 D-12 Boys Ajax valkoinen-JK Tammeka 2 2-0 Haaponiemi 6 Group C
2411 Thu 20.07.2017 12:00 C-14 Boys Level 2 TPV valkoinen-FC Raahe 2-6 Halpa-Halli 1 Group A
2421 Thu 20.07.2017 12:00 C-14 Boys Level 2 Komeetat sininen-Nops YJ2 1-0 Halpa-Halli 2 Group B
2663 Thu 20.07.2017 12:00 D-13 Boys Level 2 Esse IK-PK-37 sininen 1-2 Halpa-Halli 3 Group E
2665 Thu 20.07.2017 12:00 D-13 Boys Level 2 Ura-SBL sininen 5-1 Halpa-Halli 4 Group E
2673 Thu 20.07.2017 12:00 D-13 Boys Level 2 LBK-FC Hermes 4-2 Handelsbanken 1 Group F
2675 Thu 20.07.2017 12:00 D-13 Boys Level 2 K-Pallo-ToBK 0-3 Handelsbanken 2 Group F
3600 Thu 20.07.2017 12:00 E-10 Boys Level 2 OTP valkoinen-KajHa 2-0 Kodin Terra 1 Group A
4045 Thu 20.07.2017 12:00 F-8 Boys GBK punainen-FC Ylivieska punainen 3-3 Kodin Terra 2 Group A
3206 Thu 20.07.2017 12:00 E-11 Boys Level 2 Jaro blå-Slavator 0-2 Kodin Terra 4 Group A
4037 Thu 20.07.2017 12:00 F-8 Boys IK Myran-Kostomuksha 0-2 Kodin Terra 5 Group A
3208 Thu 20.07.2017 12:00 E-11 Boys Level 2 KePS punainen-KPV musta 2-1 Kodin Terra 6 Group A
3671 Thu 20.07.2017 12:00 E-10 Boys Level 2 Tervarit-j punainen-Valkeakosken NL sininen 4-2 Kodin Terra 7 Group F
3214 Thu 20.07.2017 12:00 E-11 Boys Level 2 Virkiä-Ponpa turkoosi 3-0 Kodin Terra 8 Group A
4020 Thu 20.07.2017 12:00 F-8 Boys PK-37 valkoinen-KPV valkoinen 4-1 Kodin Terra 9 Group A
2115 Thu 20.07.2017 12:00 B-16/17 Boys GBK-Ajax 1-0 Minimani Group B
3428 Thu 20.07.2017 12:40 E-10 Boys Level 1 OTP punainen-JK Tammeka 1-3 Decens 1 Group C
3400 Thu 20.07.2017 12:40 E-10 Boys Level 1 KajHa-FDS WBA FC FDS England 1-6 Decens 2 Group A
3000 Thu 20.07.2017 12:40 E-11 Boys Level 1 Valkeakosken NL-Raplamaa JK 4-1 Decens 3 Group A
3958 Thu 20.07.2017 12:40 F-9 Boys KP-V-PK-37 valkoinen 4-3 Decens 5 Group C
4275 Thu 20.07.2017 12:40 F-7 Boys LoVe-HBK 4-1 Decens 6 Group A
3970 Thu 20.07.2017 12:40 F-9 Boys KPV valkoinen-VetU 9-1 Decens 7 Group C
3648 Thu 20.07.2017 12:40 E-10 Boys Level 2 KPV musta-PK-37 sininen 1-0 Kodin Terra 1 Group D
4079 Thu 20.07.2017 12:40 F-8 Boys TUS gul-FC Ylivieska keltainen 3-0 Kodin Terra 2 Group B
3663 Thu 20.07.2017 12:40 E-10 Boys Level 2 GBK röd-TUS 1-1 Kodin Terra 4 Group E
4095 Thu 20.07.2017 12:40 F-8 Boys HBK-GBK valkoinen 8-0 Kodin Terra 5 Group B
3215 Thu 20.07.2017 12:40 E-11 Boys Level 2 Tervarit-j punainen-Esse IK 1-4 Kodin Terra 6 Group B
3665 Thu 20.07.2017 12:40 E-10 Boys Level 2 Virkiä-PK-37 valkoinen 0-4 Kodin Terra 7 Group E
3219 Thu 20.07.2017 12:40 E-11 Boys Level 2 KJS-GBK punainen 0-3 Kodin Terra 8 Group B
4015 Thu 20.07.2017 12:40 F-8 Boys LBK röd-TUS grön 4-2 Kodin Terra 9 Group A
1303 Thu 20.07.2017 13:00 C-15 Girls FC United-JK Tammeka 1-0 Canorama 8 Group A
1719 Thu 20.07.2017 13:00 D-12 Girls FC Wimma-GBK 4-0 Decens 4 Group C
1417 Thu 20.07.2017 13:00 C-14 Girls FC Ylivieska-PaRi 0-9 Haaponiemi 2 Group B
1409 Thu 20.07.2017 13:00 C-14 Girls SeMi-ONS ONS-04 0-4 Haaponiemi 3 Group A
2717 Thu 20.07.2017 13:00 D-12 Boys FC Ylivieska-GBK röd 1-2 Haaponiemi 4 Group B
2715 Thu 20.07.2017 13:00 D-12 Boys PK-37 sininen-Ajax sininen 11-2 Haaponiemi 5 Group B
2727 Thu 20.07.2017 13:00 D-12 Boys JK Tammeka 1-Huima yellow 0-5 Haaponiemi 6 Group B
2301 Thu 20.07.2017 13:00 C-14 Boys Level 1 KPV-Tervarit-j musta 5-2 Halpa-Halli 1 Group A
2424 Thu 20.07.2017 13:00 C-14 Boys Level 2 JK Tallinna Kalev-FC Ülenurme 2-2 Halpa-Halli 2 Group B
2605 Thu 20.07.2017 13:00 D-13 Boys Level 2 FC Raahe-KPV valkoinen 0-3 Halpa-Halli 3 Group A
2614 Thu 20.07.2017 13:00 D-13 Boys Level 2 PeFF-Tervarit-j punainen 0-1 Halpa-Halli 4 Group A
1623 Thu 20.07.2017 13:00 D-13 Girls Level 2 Pallo-Iirot-Ponpa 1-1 Handelsbanken 1 Group C
2603 Thu 20.07.2017 13:00 D-13 Boys Level 2 MaPS-Slavator 1-6 Handelsbanken 2 Group A
2782 Thu 20.07.2017 13:00 D-12 Boys KPV vihreä-KemPa vihreävalkoraita 7-0 Kodin Terra 3 Group F
2202 Thu 20.07.2017 13:00 C-15 Boys LoVe-GBK punainen 3-0 Minimani Group A
1805 Thu 20.07.2017 13:20 E-11 Girls Level 1 TPV-ONS musta 0-1 Decens 1 Group A
1804 Thu 20.07.2017 13:20 E-11 Girls Level 1 KPV vihreä-JyPK valkoinen 1-2 Decens 2 Group A
1809 Thu 20.07.2017 13:20 E-11 Girls Level 1 TP-47-PaRi 2-2 Decens 3 Group B
4227 Thu 20.07.2017 13:20 F-7 Boys OLS Ranska 10 Marseille-GBK punainen 2-3 Decens 5 Group A
3968 Thu 20.07.2017 13:20 F-9 Boys KäTa sininen-GBK valkoinen 1-0 Decens 6 Group C
4230 Thu 20.07.2017 13:20 F-7 Boys GBK raita-KPV valkoinen 0-5 Decens 7 Group A
3620 Thu 20.07.2017 13:20 E-10 Boys Level 2 Jaro röd-JK Tammeka 2-0 Kodin Terra 1 Group B
4111 Thu 20.07.2017 13:20 F-8 Boys Kristall , St. Petersburg (RUS)-KPV oranssi 5-0 Kodin Terra 2 Group B
3675 Thu 20.07.2017 13:20 E-10 Boys Level 2 Jaro vit-EU 1-1 Kodin Terra 4 Group F
4108 Thu 20.07.2017 13:20 F-8 Boys KPV sininen-LBK svart 0-1 Kodin Terra 5 Group B
3227 Thu 20.07.2017 13:20 E-11 Boys Level 2 GBK valkoinen-TUS 5-0 Kodin Terra 6 Group C
3225 Thu 20.07.2017 13:20 E-11 Boys Level 2 JK Tammeka-OsPa valkoinen 3-0 Kodin Terra 7 Group C
4078 Thu 20.07.2017 13:20 F-8 Boys OLS Ranska 10 Lyon-LoVe valkoinen 0-9 Kodin Terra 9 Group B
1404 Thu 20.07.2017 14:00 C-14 Girls ToU-GBK 1-2 Canorama 8 Group A
202 Thu 20.07.2017 14:00 E-10 Girls Level 2 KPV valkoinen-OHF 0-1 Decens 1 Group A
213 Thu 20.07.2017 14:00 E-10 Girls Level 2 Klubi-36-Pallokissat musta 3-0 Decens 2 Group B
217 Thu 20.07.2017 14:00 E-10 Girls Level 2 Pallokissat valkea-ONS 08 Punanen 4-0 Decens 3 Group C
1712 Thu 20.07.2017 14:00 D-12 Girls ONS 06 punainen-HBK 4-0 Decens 4 Group B
4229 Thu 20.07.2017 14:00 F-7 Boys GBK valkoinen-KPV musta 3-3 Decens 5 Group A
4262 Thu 20.07.2017 14:00 F-7 Boys KPV vihreä-IK Myran 2-1 Decens 6 Group A
4246 Thu 20.07.2017 14:00 F-7 Boys KäTa-Kostomuksha 4-2 Decens 7 Group A
1506 Thu 20.07.2017 14:00 D-13 Girls Level 1 MaPS-Ilves 0-6 Haaponiemi 2 Group B
2510 Thu 20.07.2017 14:00 D-13 Boys Level 1 Lehpa punainen-EuPa 0-0 Haaponiemi 3 Group B
2738 Thu 20.07.2017 14:00 D-12 Boys Ajax valkoinen-GBK vit 2-0 Haaponiemi 4 Group C
2742 Thu 20.07.2017 14:00 D-12 Boys KePS valkoinen-Kiilat 2-1 Haaponiemi 5 Group C
2739 Thu 20.07.2017 14:00 D-12 Boys JK Tammeka 2-KJS 0-5 Haaponiemi 6 Group C
2311 Thu 20.07.2017 14:00 C-14 Boys Level 1 Komeetat musta-Pärnu JK Vaprus 3-3 Halpa-Halli 1 Group B
2430 Thu 20.07.2017 14:00 C-14 Boys Level 2 VetU-Sisu 0-3 Halpa-Halli 2 Group C
2625 Thu 20.07.2017 14:00 D-13 Boys Level 2 Lehpa valkoinen-Kortesjärven Järvi-Veikot (KJV) 1-0 Halpa-Halli 3 Group B
2616 Thu 20.07.2017 14:00 D-13 Boys Level 2 LoVe-KePS valkoinen 0-3 Halpa-Halli 4 Group B
1607 Thu 20.07.2017 14:00 D-13 Girls Level 2 GBK harrastekerho 03-04-KP-75 Vihreä 0-1 Handelsbanken 1 Group A
2624 Thu 20.07.2017 14:00 D-13 Boys Level 2 Fakel-Komeetat sininen 5-0 Handelsbanken 2 Group B
3610 Thu 20.07.2017 14:00 E-10 Boys Level 2 GBK blå-Slavator 0-3 Kodin Terra 1 Group A
600 Thu 20.07.2017 14:00 F-8 Girls LoVe 10-GBK 0-10 Kodin Terra 2 Group A
2769 Thu 20.07.2017 14:00 D-12 Boys Tervarit-j musta 1-FC Matinkylä 3-1 Kodin Terra 3 Group E
3642 Thu 20.07.2017 14:00 E-10 Boys Level 2 Komeetat sininen-LBK röd 0-3 Kodin Terra 4 Group C
613 Thu 20.07.2017 14:00 F-8 Girls OHF-KPV 0-9 Kodin Terra 5 Group A
3236 Thu 20.07.2017 14:00 E-11 Boys Level 2 HBK-KäTa 2-0 Kodin Terra 6 Group D
3657 Thu 20.07.2017 14:00 E-10 Boys Level 2 OLS Ruotsi-LBK svart 3-0 Kodin Terra 7 Group D
3240 Thu 20.07.2017 14:00 E-11 Boys Level 2 FC Ülenurme-Ajax musta 3-0 Kodin Terra 8 Group D
496 Thu 20.07.2017 14:00 F-9 Girls HBK vit-ONS pinkki 0-2 Kodin Terra 9 Group A
2112 Thu 20.07.2017 14:00 B-16/17 Boys Janakkalan Pallo-PK-37 0-0 Minimani Group B
1915 Thu 20.07.2017 14:40 E-11 Girls Level 2 YIlves-ONS valkoinen 3-0 Decens 1 Group B
1902 Thu 20.07.2017 14:40 E-11 Girls Level 2 JyPK vihreä-GBK vit 2-3 Decens 2 Group A
1903 Thu 20.07.2017 14:40 E-11 Girls Level 2 Slavator-KPV valkoinen 2-2 Decens 3 Group A
3844 Thu 20.07.2017 14:40 F-9 Boys FC Raahe punainen-OLS Belgia 08 keltainen 3-1 Decens 5 Group A
3848 Thu 20.07.2017 14:40 F-9 Boys PK-37 sininen-GBK punainen 4-0 Decens 6 Group A
3812 Thu 20.07.2017 14:40 F-9 Boys IF Standard-JK Tammeka 1 2-4 Decens 7 Group A
3649 Thu 20.07.2017 14:40 E-10 Boys Level 2 Norrvalla FF-TU 0-2 Kodin Terra 1 Group D
479 Thu 20.07.2017 14:40 F-9 Girls GBK-ONS valakone 0-3 Kodin Terra 2 Group A
3250 Thu 20.07.2017 14:40 E-11 Boys Level 2 KPV valkoinen-IK 1-2 Kodin Terra 4 Group E
518 Thu 20.07.2017 14:40 F-9 Girls Karjalan Tytöt-ONS punanen 0-2 Kodin Terra 5 Group A
3252 Thu 20.07.2017 14:40 E-11 Boys Level 2 PK-37 sininen-KePS valkoinen 3-1 Kodin Terra 6 Group E
3264 Thu 20.07.2017 14:40 E-11 Boys Level 2 PaRi-LoVe musta 4-0 Kodin Terra 7 Group F
3261 Thu 20.07.2017 14:40 E-11 Boys Level 2 PK-37 valkoinen-FC SCJ 4-0 Kodin Terra 8 Group F
465 Thu 20.07.2017 14:40 F-9 Girls TP-47 punainen-Klubi-36 0-4 Kodin Terra 9 Group A
1305 Thu 20.07.2017 15:00 C-15 Girls TP-47-JK Tallinna Kalev 2-0 Canorama 8 Group A
1707 Thu 20.07.2017 15:00 D-12 Girls ONS punainen-KPV timantit 1-2 Decens 4 Group A
1504 Thu 20.07.2017 15:00 D-13 Girls Level 1 KP-75 keltainen-ONS 05 RSM 4-1 Haaponiemi 2 Group A
2403 Thu 20.07.2017 15:00 C-14 Boys Level 2 Vändra JK Vaprus-Jalas 2-4 Haaponiemi 3 Group A
2749 Thu 20.07.2017 15:00 D-12 Boys KP-V-KPV valkoinen 1-4 Haaponiemi 4 Group D
2752 Thu 20.07.2017 15:00 D-12 Boys PK-37 valkoinen-Komeetat sininen 4-3 Haaponiemi 5 Group D
2429 Thu 20.07.2017 15:00 C-14 Boys Level 2 FC Flora Tallinn-Haka-j. 12-0 Halpa-Halli 1 Group C
2306 Thu 20.07.2017 15:00 C-14 Boys Level 1 LoPa-DUSH-07 3-0 Halpa-Halli 2 Group A
2630 Thu 20.07.2017 15:00 D-13 Boys Level 2 FC Raahe valkoinen-KPV vihreä 0-5 Halpa-Halli 3 Group C
2633 Thu 20.07.2017 15:00 D-13 Boys Level 2 PK-37 valkoinen-KuPS keltainen 3-0 Halpa-Halli 4 Group C
1604 Thu 20.07.2017 15:00 D-13 Girls Level 2 LoVe-MeLU 0-10 Handelsbanken 1 Group A
2636 Thu 20.07.2017 15:00 D-13 Boys Level 2 Kotkat-Team LKP 1-2 Handelsbanken 2 Group C
1610 Thu 20.07.2017 15:00 D-13 Girls Level 2 TUS-SalPa 0-5 Kodin Terra 3 Group B
2104 Thu 20.07.2017 15:00 B-16/17 Boys TP-47-IK Myran 2-1 Minimani Group A
3012 Thu 20.07.2017 15:20 E-11 Boys Level 1 OsPa sininen-Ponpa musta 1-1 Decens 1 Group B
3006 Thu 20.07.2017 15:20 E-11 Boys Level 1 HauPa vihreä-Tervarit-j musta 4-3 Decens 2 Group A
3408 Thu 20.07.2017 15:20 E-10 Boys Level 1 Vändra JK Vaprus-OLS keltainen 0-0 Decens 3 Group A
3824 Thu 20.07.2017 15:20 F-9 Boys IK Myran-K-Pallo oranssi 7-2 Decens 5 Group A
3829 Thu 20.07.2017 15:20 F-9 Boys KPV keltainen-Jalas 3-2 Decens 6 Group A
3856 Thu 20.07.2017 15:20 F-9 Boys Jaro grön-KäTa valkoinen 2-5 Decens 7 Group A
3623 Thu 20.07.2017 15:20 E-10 Boys Level 2 GBK vit-Ajax sininen 7-0 Kodin Terra 1 Group B
495 Thu 20.07.2017 15:20 F-9 Girls TUS-LoVe 0-1 Kodin Terra 2 Group A
3641 Thu 20.07.2017 15:20 E-10 Boys Level 2 Ponpa-KäTa 0-1 Kodin Terra 4 Group C
603 Thu 20.07.2017 15:20 F-8 Girls GBK T10-IK Myran 10 3-1 Kodin Terra 5 Group A
3625 Thu 20.07.2017 15:20 E-10 Boys Level 2 Jalas-K-Pallo oranssi 6-0 Kodin Terra 7 Group B
515 Thu 20.07.2017 15:20 F-9 Girls OHF-Ajax 2-0 Kodin Terra 9 Group A
1508 Thu 20.07.2017 16:00 D-13 Girls Level 1 GBK-Klubi-36 1-1 Canorama 8 Group B
208 Thu 20.07.2017 16:00 E-10 Girls Level 2 Karjalan Tytöt-PaRi 1-1 Decens 1 Group A
3412 Thu 20.07.2017 16:00 E-10 Boys Level 1 KPV valkoinen-OLS sininen 3-0 Decens 2 Group B
3418 Thu 20.07.2017 16:00 E-10 Boys Level 1 OTP 08 punainen-Komeetat musta 0-1 Decens 3 Group B
1700 Thu 20.07.2017 16:00 D-12 Girls JoKi-JK Tammeka 3-0 Decens 4 Group A
3957 Thu 20.07.2017 16:00 F-9 Boys LBK svart-Jaro vit 3-0 Decens 5 Group C
3979 Thu 20.07.2017 16:00 F-9 Boys KP-V-PaRi 1-1 Decens 6 Group C
3974 Thu 20.07.2017 16:00 F-9 Boys PK-37 valkoinen-KPV valkoinen 0-2 Decens 7 Group C
2509 Thu 20.07.2017 16:00 D-13 Boys Level 1 Komeetat musta-GBK 6-0 Haaponiemi 2 Group A
1411 Thu 20.07.2017 16:00 C-14 Girls TP-47-NuPS 7-1 Haaponiemi 3 Group B
2700 Thu 20.07.2017 16:00 D-12 Boys OTP-GBK Randig 0-6 Haaponiemi 4 Group A
2708 Thu 20.07.2017 16:00 D-12 Boys FC Hermes punainen-KePS punainen 0-9 Haaponiemi 5 Group A
2711 Thu 20.07.2017 16:00 D-12 Boys FDS WBA FC FDS England-JK Tallinna Kalev Jüri 2-1 Haaponiemi 6 Group A
2500 Thu 20.07.2017 16:00 D-13 Boys Level 1 MaPS-Pärnu JK Vaprus 2-0 Halpa-Halli 1 Group A
2408 Thu 20.07.2017 16:00 C-14 Boys Level 2 FC Raahe-GBK 2-3 Halpa-Halli 2 Group A
2646 Thu 20.07.2017 16:00 D-13 Boys Level 2 TUS-SBL valkoinen 1-4 Halpa-Halli 3 Group D
2647 Thu 20.07.2017 16:00 D-13 Boys Level 2 KePS punainen-VetU 0-1 Halpa-Halli 4 Group D
2678 Thu 20.07.2017 16:00 D-13 Boys Level 2 FC Hermes -ToBK 0-4 Handelsbanken 1 Group F
2659 Thu 20.07.2017 16:00 D-13 Boys Level 2 PaRi musta-TU 0-0 Handelsbanken 2 Group D
3613 Thu 20.07.2017 16:00 E-10 Boys Level 2 IK Myran-KajHa 1-0 Kodin Terra 1 Group A
4081 Thu 20.07.2017 16:00 F-8 Boys PK-37 sinivalkoinen-TUS gul 3-2 Kodin Terra 2 Group B
2780 Thu 20.07.2017 16:00 D-12 Boys Tervarit-j musta 2-TU 2-3 Kodin Terra 3 Group F
3602 Thu 20.07.2017 16:00 E-10 Boys Level 2 IK punainen-OTP valkoinen 1-2 Kodin Terra 4 Group A
4034 Thu 20.07.2017 16:00 F-8 Boys IF Standard-LBK röd 1-1 Kodin Terra 5 Group A
3636 Thu 20.07.2017 16:00 E-10 Boys Level 2 IK musta-OLS 0-2 Kodin Terra 7 Group C
460 Thu 20.07.2017 16:00 F-9 Girls TP-47 valkoinen-KPV 0-0 Kodin Terra 9 Group A
2102 Thu 20.07.2017 16:00 B-16/17 Boys K-Pallo-FC Ylivieska 2-3 Minimani Group A
3429 Thu 20.07.2017 16:40 E-10 Boys Level 1 JK Tammeka-Tervarit-j musta 1 0-2 Decens 1 Group C
3423 Thu 20.07.2017 16:40 E-10 Boys Level 1 Valkeakosken NL keltainen-OTP punainen 2-1 Decens 2 Group C
3401 Thu 20.07.2017 16:40 E-10 Boys Level 1 Ajax valkoinen-KajHa 3-1 Decens 3 Group A
4256 Thu 20.07.2017 16:40 F-7 Boys OLS Ranska 10 Marseille-Kristall , St. Petersburg (RUS) 0-3 Decens 5 Group A
3985 Thu 20.07.2017 16:40 F-9 Boys VetU-KäTa sininen 1-7 Decens 6 Group C
3941 Thu 20.07.2017 16:40 F-9 Boys KajHa-OTP valkoinen 10-1 Decens 7 Group C
3669 Thu 20.07.2017 16:40 E-10 Boys Level 2 Virkiä-Tervarit-j musta 2 0-2 Kodin Terra 1 Group E
637 Thu 20.07.2017 16:40 F-8 Girls KP-V-KPV valkoinen 10 6-0 Kodin Terra 2 Group A
3670 Thu 20.07.2017 16:40 E-10 Boys Level 2 Valkeakosken NL sininen-KPV keltainen 1-0 Kodin Terra 4 Group F
607 Thu 20.07.2017 16:40 F-8 Girls Ajax-KPV vihreä 10 9-0 Kodin Terra 5 Group A
2203 Thu 20.07.2017 17:00 C-15 Boys Komeetat sininen-GBK punainen 2-2 Canorama 8 Group A
1715 Thu 20.07.2017 17:00 D-12 Girls Huima-KPV smaragdit 0-1 Decens 4 Group B
1410 Thu 20.07.2017 17:00 C-14 Girls PaRi-Vändra JK Vaprus 5-2 Haaponiemi 2 Group B
1406 Thu 20.07.2017 17:00 C-14 Girls ONS ONS-04-Rovaniemi Utd 2-0 Haaponiemi 3 Group A
2770 Thu 20.07.2017 17:00 D-12 Boys LBK-Komeetat musta 14-0 Haaponiemi 4 Group E
2761 Thu 20.07.2017 17:00 D-12 Boys Tervarit-j musta 1-IK Myran 6-2 Haaponiemi 5 Group E
2765 Thu 20.07.2017 17:00 D-12 Boys Vändra JK Vaprus-FC Matinkylä 1-2 Haaponiemi 6 Group E
2406 Thu 20.07.2017 17:00 C-14 Boys Level 2 IFK Umeå Haga-TPV valkoinen 1-0 Halpa-Halli 1 Group A
2420 Thu 20.07.2017 17:00 C-14 Boys Level 2 FC Hermes -FC Ülenurme 2-5 Halpa-Halli 2 Group B
2668 Thu 20.07.2017 17:00 D-13 Boys Level 2 Esse IK-Ura 1-5 Halpa-Halli 3 Group E
2667 Thu 20.07.2017 17:00 D-13 Boys Level 2 PK-37 sininen-FC89 0-3 Halpa-Halli 4 Group E
1617 Thu 20.07.2017 17:00 D-13 Girls Level 2 Kuffen-Ajax valkoinen 1-1 Handelsbanken 1 Group B
2670 Thu 20.07.2017 17:00 D-13 Boys Level 2 RoPS-LBK 1-1 Handelsbanken 2 Group F
1615 Thu 20.07.2017 17:00 D-13 Girls Level 2 SalPa-Rovaniemi Utd 2 4-0 Kodin Terra 3 Group B
2109 Fri 21.07.2017 08:00 B-16/17 Boys FC Ylivieska-TP-47 1-2 Canorama 8 Group A
204 Fri 21.07.2017 08:00 E-10 Girls Level 2 KPV valkoinen-PaRi 2-0 Decens 1 Group A
3420 Fri 21.07.2017 08:00 E-10 Boys Level 1 KPV vihreä-Tervarit-j musta 1 0-3 Decens 2 Group C
3426 Fri 21.07.2017 08:00 E-10 Boys Level 1 Valkeakosken NL keltainen-JK Tammeka 2-1 Decens 3 Group C
3882 Fri 21.07.2017 08:00 F-9 Boys FC Raahe valkoinen-HBK grön 3-0 Decens 5 Group B
3907 Fri 21.07.2017 08:00 F-9 Boys Jaro röd-GBK raita 2-1 Decens 6 Group B
3884 Fri 21.07.2017 08:00 F-9 Boys OLS Belgia 08 sininen-KPV vihreä 2-5 Decens 7 Group B
2307 Fri 21.07.2017 08:00 C-14 Boys Level 1 Tervarit-j musta-LoPa 2-2 Haaponiemi 2 Group A
1400 Fri 21.07.2017 08:00 C-14 Girls Rovaniemi Utd-ToU 6-0 Haaponiemi 3 Group A
2705 Fri 21.07.2017 08:00 D-12 Boys GBK Randig-FDS WBA FC FDS England 0-9 Haaponiemi 4 Group A
2714 Fri 21.07.2017 08:00 D-12 Boys OTP-FC Hermes punainen 5-2 Haaponiemi 5 Group A
2709 Fri 21.07.2017 08:00 D-12 Boys JK Tallinna Kalev Jüri-KePS punainen 0-3 Haaponiemi 6 Group A
2402 Fri 21.07.2017 08:00 C-14 Boys Level 2 TPV valkoinen-Jalas 1-0 Halpa-Halli 1 Group A
2404 Fri 21.07.2017 08:00 C-14 Boys Level 2 IFK Umeå Haga-Vändra JK Vaprus 1-1 Halpa-Halli 2 Group A
2653 Fri 21.07.2017 08:00 D-13 Boys Level 2 PaRi musta-SBL valkoinen 3-0 Halpa-Halli 3 Group D
2649 Fri 21.07.2017 08:00 D-13 Boys Level 2 VetU-TUS 4-0 Halpa-Halli 4 Group D
1605 Fri 21.07.2017 08:00 D-13 Girls Level 2 LoVe-KP-75 Vihreä 1-1 Handelsbanken 1 Group A
2655 Fri 21.07.2017 08:00 D-13 Boys Level 2 TU-KePS punainen 2-1 Handelsbanken 2 Group D
3605 Fri 21.07.2017 08:00 E-10 Boys Level 2 GBK blå-OTP valkoinen 2-1 Kodin Terra 1 Group A
4041 Fri 21.07.2017 08:00 F-8 Boys KPV valkoinen-FC Ylivieska punainen 8-4 Kodin Terra 2 Group A
1614 Fri 21.07.2017 08:00 D-13 Girls Level 2 Ajax valkoinen-SalPa 0-1 Kodin Terra 3 Group B
3607 Fri 21.07.2017 08:00 E-10 Boys Level 2 Slavator-IK Myran 7-0 Kodin Terra 4 Group A
4057 Fri 21.07.2017 08:00 F-8 Boys GBK punainen-KPV vihreä 1-2 Kodin Terra 5 Group A
3217 Fri 21.07.2017 08:00 E-11 Boys Level 2 Esse IK-KJS 0-2 Kodin Terra 6 Group B
3603 Fri 21.07.2017 08:00 E-10 Boys Level 2 KajHa-IK punainen 1-2 Kodin Terra 7 Group A
3222 Fri 21.07.2017 08:00 E-11 Boys Level 2 FC Ylivieska-Tervarit-j punainen 7-0 Kodin Terra 8 Group B
4004 Fri 21.07.2017 08:00 F-8 Boys LBK röd-GBK raita 5-4 Kodin Terra 9 Group A
2513 Fri 21.07.2017 08:00 D-13 Boys Level 1 EuPa-JK Tammeka 2-0 Minimani Group B
1800 Fri 21.07.2017 08:40 E-11 Girls Level 1 JyPK valkoinen-TPV 2-0 Decens 1 Group A
1806 Fri 21.07.2017 08:40 E-11 Girls Level 1 PaRi-Solf IK 1-1 Decens 2 Group B
1909 Fri 21.07.2017 08:40 E-11 Girls Level 2 KäTa-Slavator 1-1 Decens 3 Group A
3905 Fri 21.07.2017 08:40 F-9 Boys PK-37 sinivalkoinen-KPV sininen 0-4 Decens 5 Group B
3883 Fri 21.07.2017 08:40 F-9 Boys KäTa sinivalkoinen-LBK röd 0-4 Decens 6 Group B
3873 Fri 21.07.2017 08:40 F-9 Boys K-Pallo valkoinen-LoVe sininen 1-0 Decens 7 Group B
3617 Fri 21.07.2017 08:40 E-10 Boys Level 2 K-Pallo oranssi-GBK vit 0-0 Kodin Terra 1 Group B
4047 Fri 21.07.2017 08:40 F-8 Boys IF Standard-PK-37 valkoinen 2-10 Kodin Terra 2 Group A
3621 Fri 21.07.2017 08:40 E-10 Boys Level 2 JK Tammeka-Ajax sininen 1-0 Kodin Terra 4 Group B
4016 Fri 21.07.2017 08:40 F-8 Boys PK-37 sininen-IK Myran 2-2 Kodin Terra 5 Group A
3234 Fri 21.07.2017 08:40 E-11 Boys Level 2 JK Tammeka-TUS 0-1 Kodin Terra 6 Group C
3628 Fri 21.07.2017 08:40 E-10 Boys Level 2 Jalas-Jaro röd 4-5 Kodin Terra 7 Group B
3226 Fri 21.07.2017 08:40 E-11 Boys Level 2 OsPa valkoinen-Jaro röd 0-3 Kodin Terra 8 Group C
4006 Fri 21.07.2017 08:40 F-8 Boys TUS grön-Kostomuksha 5-2 Kodin Terra 9 Group A
2103 Fri 21.07.2017 09:00 B-16/17 Boys IK Myran-K-Pallo 6-0 Canorama 8 Group A
1714 Fri 21.07.2017 09:00 D-12 Girls HBK-KPV smaragdit 0-1 Decens 4 Group B
2315 Fri 21.07.2017 09:00 C-14 Boys Level 1 Pärnu JK Vaprus-LBK 1-1 Haaponiemi 2 Group B
2217 Fri 21.07.2017 09:00 C-15 Boys GBK valkoinen-IK Myran 1-3 Haaponiemi 3 Group C
2724 Fri 21.07.2017 09:00 D-12 Boys GBK röd-Huima yellow 0-5 Haaponiemi 4 Group B
2721 Fri 21.07.2017 09:00 D-12 Boys FC Ylivieska-PK-37 sininen 3-2 Haaponiemi 5 Group B
2716 Fri 21.07.2017 09:00 D-12 Boys Ajax sininen-JK Tammeka 1 0-5 Haaponiemi 6 Group B
2416 Fri 21.07.2017 09:00 C-14 Boys Level 2 JK Tallinna Kalev-Nops YJ2 1-1 Halpa-Halli 1 Group B
2417 Fri 21.07.2017 09:00 C-14 Boys Level 2 FC Ülenurme-Komeetat sininen 0-6 Halpa-Halli 2 Group B
2637 Fri 21.07.2017 09:00 D-13 Boys Level 2 KPV vihreä-Kotkat 2-0 Halpa-Halli 3 Group C
2640 Fri 21.07.2017 09:00 D-13 Boys Level 2 PK-37 valkoinen-FC Raahe valkoinen 3-1 Halpa-Halli 4 Group C
1601 Fri 21.07.2017 09:00 D-13 Girls Level 2 JK Kohila Püsivus-GBK harrastekerho 03-04 5-1 Handelsbanken 1 Group A
2635 Fri 21.07.2017 09:00 D-13 Boys Level 2 Team LKP-KuPS keltainen 4-3 Handelsbanken 2 Group C
2760 Fri 21.07.2017 09:00 D-12 Boys LBK-Vändra JK Vaprus 8-0 Kodin Terra 3 Group E
1317 Fri 21.07.2017 09:00 C-15 Girls IK Myran-GBK 0-6 Minimani Group A
1802 Fri 21.07.2017 09:20 E-11 Girls Level 1 ONS musta-KPV vihreä 1-3 Decens 1 Group A
1807 Fri 21.07.2017 09:20 E-11 Girls Level 1 OsPa-TP-47 0-1 Decens 2 Group B
1910 Fri 21.07.2017 09:20 E-11 Girls Level 2 YIlves-LBK 7-1 Decens 3 Group B
4207 Fri 21.07.2017 09:20 F-7 Boys KPV valkoinen-GBK punainen 2-4 Decens 5 Group A
4274 Fri 21.07.2017 09:20 F-7 Boys OLS Ranska 10 Marseille-KPV vihreä 3-2 Decens 6 Group A
4220 Fri 21.07.2017 09:20 F-7 Boys KäTa-IK Myran 4-0 Decens 7 Group A
3644 Fri 21.07.2017 09:20 E-10 Boys Level 2 OLS-LBK röd 0-1 Kodin Terra 1 Group C
4082 Fri 21.07.2017 09:20 F-8 Boys HBK-FC Ylivieska keltainen 8-3 Kodin Terra 2 Group B
3637 Fri 21.07.2017 09:20 E-10 Boys Level 2 KäTa-Komeetat sininen 1-1 Kodin Terra 4 Group C
4090 Fri 21.07.2017 09:20 F-8 Boys GBK valkoinen-LoVe valkoinen 0-5 Kodin Terra 5 Group B
3209 Fri 21.07.2017 09:20 E-11 Boys Level 2 Virkiä-Jaro blå 1-2 Kodin Terra 6 Group A
3631 Fri 21.07.2017 09:20 E-10 Boys Level 2 IK musta-Ponpa 2-0 Kodin Terra 7 Group C
3205 Fri 21.07.2017 09:20 E-11 Boys Level 2 Slavator-KPV musta 3-0 Kodin Terra 8 Group A
4110 Fri 21.07.2017 09:20 F-8 Boys OLS Ranska 10 Lyon-TUS gul 4-10 Kodin Terra 9 Group B
2110 Fri 21.07.2017 10:00 B-16/17 Boys PK-37-Ajax 2-4 Canorama 8 Group B
3416 Fri 21.07.2017 10:00 E-10 Boys Level 1 JK Kohila Püsivus-OTP 08 punainen 1-1 Decens 1 Group B
3415 Fri 21.07.2017 10:00 E-10 Boys Level 1 OLS sininen-Komeetat musta 6-0 Decens 2 Group B
1913 Fri 21.07.2017 10:00 E-11 Girls Level 2 ONS valkoinen-GBK röd 0-0 Decens 3 Group B
1718 Fri 21.07.2017 10:00 D-12 Girls Ponpa-FC Wimma 0-0 Decens 4 Group C
4254 Fri 21.07.2017 10:00 F-7 Boys GBK valkoinen-HBK 2-3 Decens 5 Group A
4231 Fri 21.07.2017 10:00 F-7 Boys Kostomuksha-GBK raita 2-2 Decens 6 Group A
4211 Fri 21.07.2017 10:00 F-7 Boys Kristall , St. Petersburg (RUS)-KPV musta 19-0 Decens 7 Group A
1502 Fri 21.07.2017 10:00 D-13 Girls Level 1 ONS 05 RSM-KPV 0-0 Haaponiemi 2 Group A
1413 Fri 21.07.2017 10:00 C-14 Girls Vändra JK Vaprus-TP-47 0-8 Haaponiemi 3 Group B
2741 Fri 21.07.2017 10:00 D-12 Boys KJS-GBK vit 1-1 Haaponiemi 4 Group C
2744 Fri 21.07.2017 10:00 D-12 Boys Kiilat-Ajax valkoinen 0-4 Haaponiemi 5 Group C
2731 Fri 21.07.2017 10:00 D-12 Boys KePS valkoinen-JK Tammeka 2 3-0 Haaponiemi 6 Group C
2427 Fri 21.07.2017 10:00 C-14 Boys Level 2 Sisu-FC Flora Tallinn 1-5 Halpa-Halli 1 Group C
2431 Fri 21.07.2017 10:00 C-14 Boys Level 2 VetU-Haka-j. 1-1 Halpa-Halli 2 Group C
2629 Fri 21.07.2017 10:00 D-13 Boys Level 2 Komeetat sininen-Kortesjärven Järvi-Veikot (KJV) 1-0 Halpa-Halli 3 Group B
2628 Fri 21.07.2017 10:00 D-13 Boys Level 2 LoVe-Lehpa valkoinen 4-0 Halpa-Halli 4 Group B
1613 Fri 21.07.2017 10:00 D-13 Girls Level 2 Rovaniemi Utd 2-TUS 1-0 Handelsbanken 1 Group B
2615 Fri 21.07.2017 10:00 D-13 Boys Level 2 KePS valkoinen-Fakel 2-1 Handelsbanken 2 Group B
3652 Fri 21.07.2017 10:00 E-10 Boys Level 2 KPV musta-TU 3-0 Kodin Terra 1 Group D
4113 Fri 21.07.2017 10:00 F-8 Boys LBK svart-KPV oranssi 2-3 Kodin Terra 2 Group B
2784 Fri 21.07.2017 10:00 D-12 Boys KemPa vihreävalkoraita-TU 2-3 Kodin Terra 3 Group F
3659 Fri 21.07.2017 10:00 E-10 Boys Level 2 PK-37 sininen-LBK svart 1-1 Kodin Terra 4 Group D
609 Fri 21.07.2017 10:00 F-8 Girls IK Myran 10-OHF 1-2 Kodin Terra 5 Group A
3213 Fri 21.07.2017 10:00 E-11 Boys Level 2 Ponpa turkoosi-KePS punainen 0-6 Kodin Terra 6 Group A
3650 Fri 21.07.2017 10:00 E-10 Boys Level 2 OLS Ruotsi-Norrvalla FF 1-1 Kodin Terra 7 Group D
3241 Fri 21.07.2017 10:00 E-11 Boys Level 2 FC Ülenurme-HBK 0-0 Kodin Terra 8 Group D
4093 Fri 21.07.2017 10:00 F-8 Boys KPV sininen-Kristall , St. Petersburg (RUS) 1-7 Kodin Terra 9 Group B
3402 Fri 21.07.2017 10:40 E-10 Boys Level 1 FDS WBA FC FDS England-OLS keltainen 6-1 Decens 1 Group A
3403 Fri 21.07.2017 10:40 E-10 Boys Level 1 Vändra JK Vaprus-Ajax valkoinen 2-5 Decens 2 Group A
219 Fri 21.07.2017 10:40 E-10 Girls Level 2 LoVe-Pallokissat valkea 2-1 Decens 3 Group C
3859 Fri 21.07.2017 10:40 F-9 Boys PK-37 sininen-FC Raahe punainen 5-1 Decens 5 Group A
3828 Fri 21.07.2017 10:40 F-9 Boys GBK punainen-OLS Belgia 08 keltainen 0-7 Decens 6 Group A
3806 Fri 21.07.2017 10:40 F-9 Boys KäTa valkoinen-IF Standard 4-0 Decens 7 Group A
3668 Fri 21.07.2017 10:40 E-10 Boys Level 2 Tervarit-j musta 2-GBK röd 5-1 Kodin Terra 1 Group E
606 Fri 21.07.2017 10:40 F-8 Girls GBK-KPV valkoinen 10 7-1 Kodin Terra 2 Group A
3664 Fri 21.07.2017 10:40 E-10 Boys Level 2 PK-37 valkoinen-TUS 0-1 Kodin Terra 4 Group E
420 Fri 21.07.2017 10:40 F-9 Girls TP-47 punainen-HBK grön 1-4 Kodin Terra 5 Group A
3235 Fri 21.07.2017 10:40 E-11 Boys Level 2 Ajax musta-VetU 1-0 Kodin Terra 6 Group D
3676 Fri 21.07.2017 10:40 E-10 Boys Level 2 Tervarit-j punainen-Jaro vit 2-1 Kodin Terra 7 Group F
3679 Fri 21.07.2017 10:40 E-10 Boys Level 2 KPV keltainen-EU 2-1 Kodin Terra 8 Group F
608 Fri 21.07.2017 10:40 F-8 Girls KPV vihreä 10-GBK T10 4-4 Kodin Terra 9 Group A
2207 Fri 21.07.2017 11:00 C-15 Boys Ajax-GBK punainen 3-1 Canorama 8 Group A
1705 Fri 21.07.2017 11:00 D-12 Girls ONS punainen-JK Tammeka 7-1 Decens 4 Group A
1510 Fri 21.07.2017 11:00 D-13 Girls Level 1 MaPS-Klubi-36 1-3 Haaponiemi 2 Group B
1418 Fri 21.07.2017 11:00 C-14 Girls NuPS-PaRi 0-3 Haaponiemi 3 Group B
2745 Fri 21.07.2017 11:00 D-12 Boys HauPa edustus-KPV valkoinen 1-2 Haaponiemi 4 Group D
2755 Fri 21.07.2017 11:00 D-12 Boys KP-V-PK-37 valkoinen 1-4 Haaponiemi 5 Group D
2305 Fri 21.07.2017 11:00 C-14 Boys Level 1 DUSH-07-I-JBK WFA 0-3 Halpa-Halli 1 Group A
2505 Fri 21.07.2017 11:00 D-13 Boys Level 1 OTP-Pärnu JK Vaprus 0-1 Halpa-Halli 2 Group A
2662 Fri 21.07.2017 11:00 D-13 Boys Level 2 Ura-PK-37 sininen 3-0 Halpa-Halli 3 Group E
2660 Fri 21.07.2017 11:00 D-13 Boys Level 2 SBL sininen-FC89 1-0 Halpa-Halli 4 Group E
2674 Fri 21.07.2017 11:00 D-13 Boys Level 2 ToBK-LBK 1-1 Handelsbanken 2 Group F
2778 Fri 21.07.2017 11:00 D-12 Boys Tervarit-j musta 2-Slavator 0-2 Kodin Terra 3 Group F
1319 Fri 21.07.2017 11:00 C-15 Girls LBK-JK Tammeka 0-0 Minimani Group A
210 Fri 21.07.2017 11:20 E-10 Girls Level 2 Pallokissat musta-KPV vihreä 0-1 Decens 1 Group B
211 Fri 21.07.2017 11:20 E-10 Girls Level 2 IK Myran-Klubi-36 1-0 Decens 2 Group B
216 Fri 21.07.2017 11:20 E-10 Girls Level 2 TUS-ONS 08 Punanen 1-0 Decens 3 Group C
3863 Fri 21.07.2017 11:20 F-9 Boys KPV keltainen-IK Myran 0-8 Decens 5 Group A
3858 Fri 21.07.2017 11:20 F-9 Boys K-Pallo oranssi-Jalas 2-2 Decens 6 Group A
3832 Fri 21.07.2017 11:20 F-9 Boys Jaro grön-JK Tammeka 1 0-0 Decens 7 Group A
611 Fri 21.07.2017 11:20 F-8 Girls LoVe 10-Ajax 0-12 Kodin Terra 2 Group A
3253 Fri 21.07.2017 11:20 E-11 Boys Level 2 PK-37 sininen-IK 0-1 Kodin Terra 4 Group E
497 Fri 21.07.2017 11:20 F-9 Girls KPV-ONS valakone 0-0 Kodin Terra 5 Group A
3251 Fri 21.07.2017 11:20 E-11 Boys Level 2 KePS valkoinen-Jaro vit 0-3 Kodin Terra 6 Group E
3256 Fri 21.07.2017 11:20 E-11 Boys Level 2 PaRi-PK-37 valkoinen 2-0 Kodin Terra 7 Group F
3262 Fri 21.07.2017 11:20 E-11 Boys Level 2 LBK-FC SCJ 1-1 Kodin Terra 8 Group F
602 Fri 21.07.2017 11:20 F-8 Girls KPV-KP-V 6-4 Kodin Terra 9 Group A
2212 Fri 21.07.2017 12:00 C-15 Boys Esse IK-FJK 1-0 Canorama 8 Group B
205 Fri 21.07.2017 12:00 E-10 Girls Level 2 GBK-PaRi 0-2 Decens 1 Group A
203 Fri 21.07.2017 12:00 E-10 Girls Level 2 OHF-Karjalan Tytöt 3-0 Decens 2 Group A
3424 Fri 21.07.2017 12:00 E-10 Boys Level 1 JK Tammeka-KPV vihreä 2-4 Decens 3 Group C
1716 Fri 21.07.2017 12:00 D-12 Girls GBK-TP-47 2-2 Decens 4 Group C
3966 Fri 21.07.2017 12:00 F-9 Boys GBK valkoinen-VetU 4-1 Decens 5 Group C
3954 Fri 21.07.2017 12:00 F-9 Boys Jaro vit-PK-37 valkoinen 2-2 Decens 6 Group C
3961 Fri 21.07.2017 12:00 F-9 Boys KajHa-LBK svart 0-1 Decens 7 Group C
1500 Fri 21.07.2017 12:00 D-13 Girls Level 1 KP-75 keltainen-FC United 3-2 Haaponiemi 2 Group A
1401 Fri 21.07.2017 12:00 C-14 Girls ONS ONS-04-ToU 5-0 Haaponiemi 3 Group A
2774 Fri 21.07.2017 12:00 D-12 Boys FC Matinkylä-LBK 2-0 Haaponiemi 4 Group E
2762 Fri 21.07.2017 12:00 D-12 Boys IK Myran-Komeetat musta 9-0 Haaponiemi 5 Group E
2772 Fri 21.07.2017 12:00 D-12 Boys Tervarit-j musta 1-Vändra JK Vaprus 8-0 Haaponiemi 6 Group E
2302 Fri 21.07.2017 12:00 C-14 Boys Level 1 LoPa-KPV 1-2 Halpa-Halli 1 Group A
2401 Fri 21.07.2017 12:00 C-14 Boys Level 2 Jalas-GBK 0-4 Halpa-Halli 2 Group A
2604 Fri 21.07.2017 12:00 D-13 Boys Level 2 KPV valkoinen-MaPS 8-0 Halpa-Halli 3 Group A
2601 Fri 21.07.2017 12:00 D-13 Boys Level 2 PeFF-FC Raahe 0-3 Halpa-Halli 4 Group A
1600 Fri 21.07.2017 12:00 D-13 Girls Level 2 MeLU-KP-75 Vihreä 18-0 Handelsbanken 1 Group A
2671 Fri 21.07.2017 12:00 D-13 Boys Level 2 K-Pallo-RoPS 1-4 Handelsbanken 2 Group F
3609 Fri 21.07.2017 12:00 E-10 Boys Level 2 GBK blå-KajHa 1-1 Kodin Terra 1 Group A
443 Fri 21.07.2017 12:00 F-9 Girls GBK-TP-47 valkoinen 2-4 Kodin Terra 2 Group A
3606 Fri 21.07.2017 12:00 E-10 Boys Level 2 IK Myran-IK punainen 0-1 Kodin Terra 4 Group A
4059 Fri 21.07.2017 12:00 F-8 Boys KPV valkoinen-IF Standard 1-1 Kodin Terra 5 Group A
3604 Fri 21.07.2017 12:00 E-10 Boys Level 2 OTP valkoinen-Slavator 2-6 Kodin Terra 7 Group A
492 Fri 21.07.2017 12:00 F-9 Girls HBK vit-ONS punanen 4-4 Kodin Terra 9 Group A
1318 Fri 21.07.2017 12:00 C-15 Girls FC United-TP-47 1-5 Minimani Group A
1905 Fri 21.07.2017 12:40 E-11 Girls Level 2 JyPK vihreä-KPV valkoinen 2-1 Decens 1 Group A
3004 Fri 21.07.2017 12:40 E-11 Boys Level 1 Tervarit-j musta-Raplamaa JK 3-5 Decens 2 Group A
1904 Fri 21.07.2017 12:40 E-11 Girls Level 2 KäTa-GBK vit 1-1 Decens 3 Group A
3936 Fri 21.07.2017 12:40 F-9 Boys KP-V-OTP valkoinen 5-1 Decens 5 Group C
3973 Fri 21.07.2017 12:40 F-9 Boys PaRi-KPV valkoinen 3-5 Decens 6 Group C
3898 Fri 21.07.2017 12:40 F-9 Boys PK-37 sinivalkoinen-FC Raahe valkoinen 0-2 Decens 7 Group B
3627 Fri 21.07.2017 12:40 E-10 Boys Level 2 Jaro röd-GBK vit 2-1 Kodin Terra 1 Group B
448 Fri 21.07.2017 12:40 F-9 Girls ONS musta-Klubi-36 1-9 Kodin Terra 2 Group A
3626 Fri 21.07.2017 12:40 E-10 Boys Level 2 JK Tammeka-Jalas 0-3 Kodin Terra 4 Group B
4032 Fri 21.07.2017 12:40 F-8 Boys TUS grön-PK-37 sininen 1-7 Kodin Terra 5 Group A
3220 Fri 21.07.2017 12:40 E-11 Boys Level 2 Tervarit-j punainen-GBK punainen 0-6 Kodin Terra 6 Group B
3615 Fri 21.07.2017 12:40 E-10 Boys Level 2 Ajax sininen-K-Pallo oranssi 2-1 Kodin Terra 7 Group B
3218 Fri 21.07.2017 12:40 E-11 Boys Level 2 FC Ylivieska-Esse IK 2-6 Kodin Terra 8 Group B
513 Fri 21.07.2017 12:40 F-9 Girls OHF-LoVe 9-1 Kodin Terra 9 Group A
2105 Fri 21.07.2017 13:00 B-16/17 Boys FC Ylivieska-Tervarit-j B3 2-0 Canorama 8 Group A
1701 Fri 21.07.2017 13:00 D-12 Girls IK Myran-JoKi 0-2 Decens 4 Group A
2218 Fri 21.07.2017 13:00 C-15 Boys ParVi B-pojat-JK Tammeka 2-3 Haaponiemi 2 Group C
1403 Fri 21.07.2017 13:00 C-14 Girls GBK-Rovaniemi Utd 1-0 Haaponiemi 3 Group A
2710 Fri 21.07.2017 13:00 D-12 Boys KePS punainen-GBK Randig 0-1 Haaponiemi 4 Group A
2713 Fri 21.07.2017 13:00 D-12 Boys JK Tallinna Kalev Jüri-FC Hermes punainen 7-0 Haaponiemi 5 Group A
2704 Fri 21.07.2017 13:00 D-12 Boys FDS WBA FC FDS England-OTP 8-0 Haaponiemi 6 Group A
2312 Fri 21.07.2017 13:00 C-14 Boys Level 1 Pärnu JK Vaprus-PK-37 1-1 Halpa-Halli 1 Group B
2409 Fri 21.07.2017 13:00 C-14 Boys Level 2 Vändra JK Vaprus-FC Raahe 0-3 Halpa-Halli 2 Group A
2657 Fri 21.07.2017 13:00 D-13 Boys Level 2 SBL valkoinen-KePS punainen 0-4 Halpa-Halli 3 Group D
2645 Fri 21.07.2017 13:00 D-13 Boys Level 2 VetU-TU 2-0 Halpa-Halli 4 Group D
1622 Fri 21.07.2017 13:00 D-13 Girls Level 2 Ponpa-Karjalan Tytöt 0-3 Handelsbanken 1 Group C
2613 Fri 21.07.2017 13:00 D-13 Boys Level 2 Slavator-Tervarit-j punainen 2-0 Handelsbanken 2 Group A
1302 Fri 21.07.2017 13:00 C-15 Girls IK Myran-JK Tallinna Kalev 0-0 Minimani Group A
1803 Fri 21.07.2017 13:20 E-11 Girls Level 1 JyPK valkoinen-ONS musta 1-2 Decens 1 Group A
1801 Fri 21.07.2017 13:20 E-11 Girls Level 1 KPV vihreä-TPV 2-0 Decens 2 Group A
3422 Fri 21.07.2017 13:20 E-10 Boys Level 1 Tervarit-j musta 1-OTP punainen 2-1 Decens 3 Group C
3876 Fri 21.07.2017 13:20 F-9 Boys OLS Belgia 08 sininen-GBK raita 1-1 Decens 5 Group B
3866 Fri 21.07.2017 13:20 F-9 Boys LoVe sininen-HBK grön 0-4 Decens 6 Group B
4210 Fri 21.07.2017 13:20 F-7 Boys IK Myran-LoVe 2-0 Decens 7 Group A
3635 Fri 21.07.2017 13:20 E-10 Boys Level 2 Ponpa-LBK röd 0-0 Kodin Terra 1 Group C
4008 Fri 21.07.2017 13:20 F-8 Boys KPV vihreä-PK-37 valkoinen 4-7 Kodin Terra 2 Group A
3634 Fri 21.07.2017 13:20 E-10 Boys Level 2 KäTa-IK musta 0-2 Kodin Terra 4 Group C
467 Fri 21.07.2017 13:20 F-9 Girls ONS pinkki-Karjalan Tytöt 1-1 Kodin Terra 5 Group A
3233 Fri 21.07.2017 13:20 E-11 Boys Level 2 OsPa valkoinen-GBK valkoinen 0-8 Kodin Terra 6 Group C
3638 Fri 21.07.2017 13:20 E-10 Boys Level 2 Komeetat sininen-OLS 1-0 Kodin Terra 7 Group C
3228 Fri 21.07.2017 13:20 E-11 Boys Level 2 Jaro röd-JK Tammeka 1-1 Kodin Terra 8 Group C
4063 Fri 21.07.2017 13:20 F-8 Boys Kostomuksha-LBK röd 1-4 Kodin Terra 9 Group A
2432 Fri 21.07.2017 14:00 C-14 Boys Level 2 VetU-FC PaKa /OTP yj 0-7 Canorama 8 Group C
3417 Fri 21.07.2017 14:00 E-10 Boys Level 1 JK Kohila Püsivus-OLS sininen 0-8 Decens 1 Group B
3410 Fri 21.07.2017 14:00 E-10 Boys Level 1 Komeetat musta-KPV valkoinen 0-3 Decens 2 Group B
1811 Fri 21.07.2017 14:00 E-11 Girls Level 1 OsPa-PaRi 0-1 Decens 3 Group B
1713 Fri 21.07.2017 14:00 D-12 Girls KPV smaragdit-ONS 06 punainen 2-2 Decens 4 Group B
3901 Fri 21.07.2017 14:00 F-9 Boys LBK röd-Jaro röd 4-2 Decens 5 Group B
3915 Fri 21.07.2017 14:00 F-9 Boys KäTa sinivalkoinen-KPV sininen 2-3 Decens 6 Group B
3880 Fri 21.07.2017 14:00 F-9 Boys KPV vihreä-K-Pallo valkoinen 7-1 Decens 7 Group B
2215 Fri 21.07.2017 14:00 C-15 Boys Janakkalan Pallo-KPV 1-1 Haaponiemi 2 Group B
1414 Fri 21.07.2017 14:00 C-14 Girls Vändra JK Vaprus-FC Ylivieska 2-2 Haaponiemi 3 Group B
2719 Fri 21.07.2017 14:00 D-12 Boys GBK röd-Ajax sininen 2-3 Haaponiemi 4 Group B
2725 Fri 21.07.2017 14:00 D-12 Boys JK Tammeka 1-PK-37 sininen 0-3 Haaponiemi 5 Group B
2720 Fri 21.07.2017 14:00 D-12 Boys Huima yellow-FC Ylivieska 5-0 Haaponiemi 6 Group B
2313 Fri 21.07.2017 14:00 C-14 Boys Level 1 LBK-Komeetat musta 1-2 Halpa-Halli 1 Group B
2419 Fri 21.07.2017 14:00 C-14 Boys Level 2 Nops YJ2-FC Hermes 4-1 Halpa-Halli 2 Group B
2641 Fri 21.07.2017 14:00 D-13 Boys Level 2 KuPS keltainen-KPV vihreä 0-5 Halpa-Halli 3 Group C
2638 Fri 21.07.2017 14:00 D-13 Boys Level 2 Team LKP-PK-37 valkoinen 2-2 Halpa-Halli 4 Group C
1624 Fri 21.07.2017 14:00 D-13 Girls Level 2 Rovaniemi Utd-Pallo-Iirot 1-1 Handelsbanken 1 Group C
2632 Fri 21.07.2017 14:00 D-13 Boys Level 2 Kotkat-FC Raahe valkoinen 1-0 Handelsbanken 2 Group C
3658 Fri 21.07.2017 14:00 E-10 Boys Level 2 KPV musta-OLS Ruotsi 1-3 Kodin Terra 1 Group D
4092 Fri 21.07.2017 14:00 F-8 Boys FC Ylivieska keltainen-KPV oranssi 1-8 Kodin Terra 2 Group B
2775 Fri 21.07.2017 14:00 D-12 Boys KPV vihreä-Tervarit-j musta 2 1-1 Kodin Terra 3 Group F
3654 Fri 21.07.2017 14:00 E-10 Boys Level 2 LBK svart-Norrvalla FF 0-3 Kodin Terra 4 Group D
400 Fri 21.07.2017 14:00 F-9 Girls Ajax-TUS 7-0 Kodin Terra 5 Group A
3207 Fri 21.07.2017 14:00 E-11 Boys Level 2 KePS punainen-Jaro blå 2-2 Kodin Terra 6 Group A
3647 Fri 21.07.2017 14:00 E-10 Boys Level 2 TU-PK-37 sininen 2-3 Kodin Terra 7 Group D
3212 Fri 21.07.2017 14:00 E-11 Boys Level 2 Slavator-Virkiä 1-1 Kodin Terra 8 Group A
4103 Fri 21.07.2017 14:00 F-8 Boys GBK valkoinen-PK-37 sinivalkoinen 5-12 Kodin Terra 9 Group B
2113 Fri 21.07.2017 14:00 B-16/17 Boys GBK-PK-37 0-0 Minimani Group B
3406 Fri 21.07.2017 14:40 E-10 Boys Level 1 OLS keltainen-KajHa 0-1 Decens 1 Group A
3407 Fri 21.07.2017 14:40 E-10 Boys Level 1 FDS WBA FC FDS England-Ajax valkoinen 2-0 Decens 2 Group A
1810 Fri 21.07.2017 14:40 E-11 Girls Level 1 Solf IK-TP-47 0-3 Decens 3 Group B
4205 Fri 21.07.2017 14:40 F-7 Boys KPV vihreä-Kristall , St. Petersburg (RUS) 0-10 Decens 5 Group A
4269 Fri 21.07.2017 14:40 F-7 Boys GBK valkoinen-KäTa 1-6 Decens 6 Group A
4257 Fri 21.07.2017 14:40 F-7 Boys Kostomuksha-HBK 2-2 Decens 7 Group A
3661 Fri 21.07.2017 14:40 E-10 Boys Level 2 GBK röd-Virkiä 1-0 Kodin Terra 1 Group E
4039 Fri 21.07.2017 14:40 F-8 Boys FC Ylivieska punainen-GBK raita 3-5 Kodin Terra 2 Group A
3660 Fri 21.07.2017 14:40 E-10 Boys Level 2 TUS-Tervarit-j musta 2 0-3 Kodin Terra 4 Group E
4029 Fri 21.07.2017 14:40 F-8 Boys GBK punainen-IK Myran 5-9 Kodin Terra 5 Group A
3239 Fri 21.07.2017 14:40 E-11 Boys Level 2 KäTa-Ajax musta 1-0 Kodin Terra 6 Group D
3678 Fri 21.07.2017 14:40 E-10 Boys Level 2 Valkeakosken NL sininen-Jaro vit 1-2 Kodin Terra 7 Group F
3677 Fri 21.07.2017 14:40 E-10 Boys Level 2 EU-Tervarit-j punainen 0-2 Kodin Terra 8 Group F
4119 Fri 21.07.2017 14:40 F-8 Boys TUS gul-Kristall , St. Petersburg (RUS) 1-14 Kodin Terra 9 Group B
2504 Fri 21.07.2017 15:00 D-13 Boys Level 1 Pärnu JK Vaprus-Komeetat musta 0-2 Canorama 8 Group A
1710 Fri 21.07.2017 15:00 D-12 Girls HBK-Huima 0-3 Decens 4 Group B
1509 Fri 21.07.2017 15:00 D-13 Girls Level 1 Klubi-36-Ilves 0-1 Haaponiemi 2 Group B
1416 Fri 21.07.2017 15:00 C-14 Girls PaRi-TP-47 0-3 Haaponiemi 3 Group B
2734 Fri 21.07.2017 15:00 D-12 Boys GBK vit-KePS valkoinen 0-0 Haaponiemi 4 Group C
2740 Fri 21.07.2017 15:00 D-12 Boys Kiilat-JK Tammeka 2 4-0 Haaponiemi 5 Group C
2737 Fri 21.07.2017 15:00 D-12 Boys Ajax valkoinen-KJS 1-2 Haaponiemi 6 Group C
2303 Fri 21.07.2017 15:00 C-14 Boys Level 1 DUSH-07-Tervarit-j musta 0-3 Halpa-Halli 1 Group A
2422 Fri 21.07.2017 15:00 C-14 Boys Level 2 Komeetat sininen-JK Tallinna Kalev 1-3 Halpa-Halli 2 Group B
2622 Fri 21.07.2017 15:00 D-13 Boys Level 2 Kortesjärven Järvi-Veikot (KJV)-KePS valkoinen 0-4 Halpa-Halli 3 Group B
2620 Fri 21.07.2017 15:00 D-13 Boys Level 2 Fakel-LoVe 1-1 Halpa-Halli 4 Group B
1619 Fri 21.07.2017 15:00 D-13 Girls Level 2 Ajax valkoinen-TUS 3-0 Handelsbanken 1 Group B
2618 Fri 21.07.2017 15:00 D-13 Boys Level 2 Komeetat sininen-Lehpa valkoinen 0-3 Handelsbanken 2 Group B
1618 Fri 21.07.2017 15:00 D-13 Girls Level 2 Kuffen-Rovaniemi Utd 2 0-1 Kodin Terra 3 Group B
1310 Fri 21.07.2017 15:00 C-15 Girls GBK-JK Tammeka 4-0 Minimani Group A
212 Fri 21.07.2017 15:20 E-10 Girls Level 2 KPV vihreä-Klubi-36 0-0 Decens 1 Group B
3005 Fri 21.07.2017 15:20 E-11 Boys Level 1 LoVe punainen-HauPa vihreä 2-1 Decens 2 Group A
1911 Fri 21.07.2017 15:20 E-11 Girls Level 2 GBK röd-YIlves 1-3 Decens 3 Group B
4222 Fri 21.07.2017 15:20 F-7 Boys KPV musta-GBK raita 6-2 Decens 5 Group A
4217 Fri 21.07.2017 15:20 F-7 Boys KPV valkoinen-OLS Ranska 10 Marseille 1-1 Decens 6 Group A
3934 Fri 21.07.2017 15:20 F-9 Boys Jaro vit-KäTa sininen 3-4 Decens 7 Group C
631 Fri 21.07.2017 15:20 F-8 Girls LoVe 10-KPV valkoinen 10 0-3 Kodin Terra 2 Group A
3244 Fri 21.07.2017 15:20 E-11 Boys Level 2 VetU-FC Ülenurme 2-1 Kodin Terra 4 Group D
4070 Fri 21.07.2017 15:20 F-8 Boys HBK-KPV sininen 5-0 Kodin Terra 5 Group B
3246 Fri 21.07.2017 15:20 E-11 Boys Level 2 KePS valkoinen-KPV valkoinen 0-0 Kodin Terra 6 Group E
3249 Fri 21.07.2017 15:20 E-11 Boys Level 2 Jaro vit-PK-37 sininen 3-1 Kodin Terra 7 Group E
3263 Fri 21.07.2017 15:20 E-11 Boys Level 2 FC SCJ-LoVe musta 5-0 Kodin Terra 8 Group F
626 Fri 21.07.2017 15:20 F-8 Girls KP-V-OHF 3-4 Kodin Terra 9 Group A
2204 Fri 21.07.2017 16:00 C-15 Boys Ajax-LoVe 0-0 Canorama 8 Group A
207 Fri 21.07.2017 16:00 E-10 Girls Level 2 OHF-GBK 2-0 Decens 1 Group A
3015 Fri 21.07.2017 16:00 E-11 Boys Level 1 Ponpa musta-KPV vihreä 2-0 Decens 2 Group B
3013 Fri 21.07.2017 16:00 E-11 Boys Level 1 FDS WBA FC FDS England-OsPa sininen 5-0 Decens 3 Group B
1720 Fri 21.07.2017 16:00 D-12 Girls Ponpa-GBK 0-1 Decens 4 Group C
3818 Fri 21.07.2017 16:00 F-9 Boys FC Raahe punainen-GBK punainen 10-0 Decens 5 Group A
3808 Fri 21.07.2017 16:00 F-9 Boys IK Myran-IF Standard 8-2 Decens 6 Group A
3949 Fri 21.07.2017 16:00 F-9 Boys PK-37 valkoinen-KajHa 2-2 Decens 7 Group C
1505 Fri 21.07.2017 16:00 D-13 Girls Level 1 FC United-ONS 05 RSM 2-1 Haaponiemi 2 Group A
1407 Fri 21.07.2017 16:00 C-14 Girls SeMi-ToU 6-0 Haaponiemi 3 Group A
2746 Fri 21.07.2017 16:00 D-12 Boys Komeetat sininen-KPV valkoinen 0-3 Haaponiemi 4 Group D
2758 Fri 21.07.2017 16:00 D-12 Boys KP-V-HauPa edustus 0-8 Haaponiemi 6 Group D
2309 Fri 21.07.2017 16:00 C-14 Boys Level 1 I-JBK WFA -KPV 3-1 Halpa-Halli 1 Group A
2405 Fri 21.07.2017 16:00 C-14 Boys Level 2 GBK-IFK Umeå Haga 3-1 Halpa-Halli 2 Group A
2664 Fri 21.07.2017 16:00 D-13 Boys Level 2 FC89-Esse IK 0-1 Halpa-Halli 3 Group E
2661 Fri 21.07.2017 16:00 D-13 Boys Level 2 PK-37 sininen-SBL sininen 2-0 Halpa-Halli 4 Group E
1609 Fri 21.07.2017 16:00 D-13 Girls Level 2 MeLU-GBK harrastekerho 03-04 17-0 Handelsbanken 1 Group A
1603 Fri 21.07.2017 16:00 D-13 Girls Level 2 KP-75 Vihreä-JK Kohila Püsivus 1-0 Handelsbanken 2 Group A
3611 Fri 21.07.2017 16:00 E-10 Boys Level 2 IK punainen-GBK blå 0-0 Kodin Terra 1 Group A
628 Fri 21.07.2017 16:00 F-8 Girls KPV-GBK T10 11-2 Kodin Terra 2 Group A
2776 Fri 21.07.2017 16:00 D-12 Boys TU-Slavator 0-3 Kodin Terra 3 Group F
3608 Fri 21.07.2017 16:00 E-10 Boys Level 2 KajHa-Slavator 1-9 Kodin Terra 4 Group A
629 Fri 21.07.2017 16:00 F-8 Girls IK Myran 10-KPV vihreä 10 0-0 Kodin Terra 5 Group A
3203 Fri 21.07.2017 16:00 E-11 Boys Level 2 KPV musta-Ponpa turkoosi 5-0 Kodin Terra 6 Group A
3614 Fri 21.07.2017 16:00 E-10 Boys Level 2 OTP valkoinen-IK Myran 2-0 Kodin Terra 7 Group A
3257 Fri 21.07.2017 16:00 E-11 Boys Level 2 LBK-PK-37 valkoinen 3-3 Kodin Terra 8 Group F
4109 Fri 21.07.2017 16:00 F-8 Boys OLS Ranska 10 Lyon-LBK svart 5-4 Kodin Terra 9 Group B
2114 Fri 21.07.2017 16:00 B-16/17 Boys Ajax-Janakkalan Pallo 1-3 Minimani Group B
1907 Fri 21.07.2017 16:40 E-11 Girls Level 2 KäTa-JyPK vihreä 2-1 Decens 1 Group A
214 Fri 21.07.2017 16:40 E-10 Girls Level 2 Pallokissat musta-IK Myran 2-1 Decens 2 Group B
3002 Fri 21.07.2017 16:40 E-11 Boys Level 1 Tervarit-j musta-Valkeakosken NL 1-4 Decens 3 Group A
4213 Fri 21.07.2017 16:40 F-7 Boys GBK punainen-LoVe 6-0 Decens 5 Group A
3843 Fri 21.07.2017 16:40 F-9 Boys OLS Belgia 08 keltainen-K-Pallo oranssi 4-1 Decens 6 Group A
3802 Fri 21.07.2017 16:40 F-9 Boys JK Tammeka 1-KäTa valkoinen 0-1 Decens 7 Group A
3616 Fri 21.07.2017 16:40 E-10 Boys Level 2 GBK vit-Jalas 0-1 Kodin Terra 1 Group B
517 Fri 21.07.2017 16:40 F-9 Girls GBK-HBK vit 1-2 Kodin Terra 2 Group A
3624 Fri 21.07.2017 16:40 E-10 Boys Level 2 K-Pallo oranssi-JK Tammeka 0-1 Kodin Terra 4 Group B
621 Fri 21.07.2017 16:40 F-8 Girls Ajax-GBK 2-3 Kodin Terra 5 Group A
3622 Fri 21.07.2017 16:40 E-10 Boys Level 2 Ajax sininen-Jaro röd 1-2 Kodin Terra 7 Group B
453 Fri 21.07.2017 16:40 F-9 Girls Karjalan Tytöt-KPV 5-1 Kodin Terra 9 Group A
2108 Fri 21.07.2017 17:00 B-16/17 Boys Tervarit-j B3-IK Myran 0-0 Canorama 8 Group A
1703 Fri 21.07.2017 17:00 D-12 Girls KPV timantit-JK Tammeka 4-0 Decens 4 Group A
1503 Fri 21.07.2017 17:00 D-13 Girls Level 1 KPV-KP-75 keltainen 1-0 Haaponiemi 2 Group A
1408 Fri 21.07.2017 17:00 C-14 Girls GBK-ONS ONS-04 0-2 Haaponiemi 3 Group A
2773 Fri 21.07.2017 17:00 D-12 Boys LBK-Tervarit-j musta 1 0-1 Haaponiemi 4 Group E
2768 Fri 21.07.2017 17:00 D-12 Boys Vändra JK Vaprus-IK Myran 1-4 Haaponiemi 5 Group E
2766 Fri 21.07.2017 17:00 D-12 Boys FC Matinkylä-Komeetat musta 12-0 Haaponiemi 6 Group E
2413 Fri 21.07.2017 17:00 C-14 Boys Level 2 FC Raahe-Jalas 4-0 Halpa-Halli 1 Group A
2414 Fri 21.07.2017 17:00 C-14 Boys Level 2 TPV valkoinen-Vändra JK Vaprus 2-2 Halpa-Halli 2 Group A
2606 Fri 21.07.2017 17:00 D-13 Boys Level 2 Tervarit-j punainen-KPV valkoinen 0-3 Halpa-Halli 3 Group A
2608 Fri 21.07.2017 17:00 D-13 Boys Level 2 MaPS-FC Raahe 0-10 Halpa-Halli 4 Group A
2676 Fri 21.07.2017 17:00 D-13 Boys Level 2 RoPS-FC Hermes 3-1 Handelsbanken 2 Group F
1616 Fri 21.07.2017 17:00 D-13 Girls Level 2 SalPa-Kuffen 3-1 Kodin Terra 3 Group B
1306 Fri 21.07.2017 17:00 C-15 Girls JK Tallinna Kalev-LBK 0-4 Minimani Group A
1901 Fri 21.07.2017 17:20 E-11 Girls Level 2 KPV valkoinen-GBK vit 0-0 Decens 1 Group A
201 Fri 21.07.2017 17:20 E-10 Girls Level 2 Karjalan Tytöt-KPV valkoinen 0-2 Decens 2 Group A
218 Fri 21.07.2017 17:20 E-10 Girls Level 2 TUS-Pallokissat valkea 2-1 Decens 3 Group C
3838 Fri 21.07.2017 17:20 F-9 Boys Jaro grön-Jalas 1-3 Decens 5 Group A
3911 Fri 21.07.2017 17:20 F-9 Boys FC Raahe valkoinen-GBK raita 1-4 Decens 6 Group B
3899 Fri 21.07.2017 17:20 F-9 Boys KPV vihreä-LBK röd 1-2 Decens 7 Group B
3640 Fri 21.07.2017 17:20 E-10 Boys Level 2 LBK röd-IK musta 0-0 Kodin Terra 1 Group C
461 Fri 21.07.2017 17:20 F-9 Girls ONS musta-TP-47 valkoinen 9-2 Kodin Terra 2 Group A
3639 Fri 21.07.2017 17:20 E-10 Boys Level 2 OLS-KäTa 1-0 Kodin Terra 4 Group C
431 Fri 21.07.2017 17:20 F-9 Girls ONS punanen-OHF 1-4 Kodin Terra 5 Group A
3216 Fri 21.07.2017 17:20 E-11 Boys Level 2 GBK punainen-FC Ylivieska 6-1 Kodin Terra 6 Group B
3643 Fri 21.07.2017 17:20 E-10 Boys Level 2 Ponpa-Komeetat sininen 4-1 Kodin Terra 7 Group C
3221 Fri 21.07.2017 17:20 E-11 Boys Level 2 KJS-Tervarit-j punainen 5-0 Kodin Terra 8 Group B
493 Fri 21.07.2017 17:20 F-9 Girls ONS pinkki-TUS 8-2 Kodin Terra 9 Group A
3413 Fri 21.07.2017 18:00 E-10 Boys Level 1 OTP 08 punainen-KPV valkoinen 0-3 Decens 1 Group B
3427 Fri 21.07.2017 18:00 E-10 Boys Level 1 Tervarit-j musta 1-Valkeakosken NL keltainen 0-0 Decens 2 Group C
221 Fri 21.07.2017 18:00 E-10 Girls Level 2 ONS 08 Punanen-LoVe 0-1 Decens 3 Group C
1717 Fri 21.07.2017 18:00 D-12 Girls FC Wimma-TP-47 1-0 Decens 4 Group C
3881 Fri 21.07.2017 18:00 F-9 Boys Jaro röd-HBK grön 2-1 Decens 5 Group B
3897 Fri 21.07.2017 18:00 F-9 Boys LoVe sininen-KPV sininen 2-0 Decens 6 Group B
3851 Fri 21.07.2017 18:00 F-9 Boys KPV keltainen-PK-37 sininen 1-5 Decens 7 Group A
2213 Fri 21.07.2017 18:00 C-15 Boys Janakkalan Pallo-Esse IK 6-0 Haaponiemi 2 Group B
1415 Fri 21.07.2017 18:00 C-14 Girls NuPS-FC Ylivieska 4-1 Haaponiemi 3 Group B
2707 Fri 21.07.2017 18:00 D-12 Boys GBK Randig-JK Tallinna Kalev Jüri 0-2 Haaponiemi 4 Group A
2703 Fri 21.07.2017 18:00 D-12 Boys FDS WBA FC FDS England-FC Hermes punainen 17-0 Haaponiemi 5 Group A
2712 Fri 21.07.2017 18:00 D-12 Boys OTP-KePS punainen 0-1 Haaponiemi 6 Group A
2418 Fri 21.07.2017 18:00 C-14 Boys Level 2 Nops YJ2-FC Ülenurme 5-1 Halpa-Halli 1 Group B
2434 Fri 21.07.2017 18:00 C-14 Boys Level 2 FC Flora Tallinn-VetU 8-0 Halpa-Halli 2 Group C
2609 Fri 21.07.2017 18:00 D-13 Boys Level 2 Slavator-PeFF 5-0 Halpa-Halli 3 Group A
2654 Fri 21.07.2017 18:00 D-13 Boys Level 2 VetU-PaRi musta 2-1 Halpa-Halli 4 Group D
1620 Fri 21.07.2017 18:00 D-13 Girls Level 2 Ponpa-Rovaniemi Utd 0-0 Handelsbanken 1 Group C
2648 Fri 21.07.2017 18:00 D-13 Boys Level 2 KePS punainen-TUS 4-1 Handelsbanken 2 Group D
3656 Fri 21.07.2017 18:00 E-10 Boys Level 2 LBK svart-TU 5-0 Kodin Terra 1 Group D
459 Fri 21.07.2017 18:00 F-9 Girls LoVe-Klubi-36 2-10 Kodin Terra 2 Group A
2779 Fri 21.07.2017 18:00 D-12 Boys KemPa vihreävalkoraita-Tervarit-j musta 2 0-3 Kodin Terra 3 Group F
3645 Fri 21.07.2017 18:00 E-10 Boys Level 2 OLS Ruotsi-PK-37 sininen 0-1 Kodin Terra 4 Group D
433 Fri 21.07.2017 18:00 F-9 Girls ONS valakone-TP-47 punainen 3-0 Kodin Terra 5 Group A
3231 Fri 21.07.2017 18:00 E-11 Boys Level 2 Jaro röd-GBK valkoinen 1-1 Kodin Terra 6 Group C
3653 Fri 21.07.2017 18:00 E-10 Boys Level 2 Norrvalla FF-KPV musta 0-0 Kodin Terra 7 Group D
3230 Fri 21.07.2017 18:00 E-11 Boys Level 2 TUS-OsPa valkoinen 6-2 Kodin Terra 8 Group C
4098 Fri 21.07.2017 18:00 F-8 Boys PK-37 sinivalkoinen-LoVe valkoinen 4-8 Kodin Terra 9 Group B
1309 Fri 21.07.2017 18:00 C-15 Girls TP-47-IK Myran 1-0 Minimani Group A
3405 Fri 21.07.2017 18:40 E-10 Boys Level 1 KajHa-Vändra JK Vaprus 0-4 Decens 1 Group A
1914 Fri 21.07.2017 18:40 E-11 Girls Level 2 LBK-ONS valkoinen 0-1 Decens 2 Group B
3421 Fri 21.07.2017 18:40 E-10 Boys Level 1 OTP punainen-KPV vihreä 2-1 Decens 3 Group C
3921 Fri 21.07.2017 18:40 F-9 Boys OLS Belgia 08 sininen-PK-37 sinivalkoinen 2-5 Decens 5 Group B
3967 Fri 21.07.2017 18:40 F-9 Boys KP-V-GBK valkoinen 1-2 Decens 6 Group C
3937 Fri 21.07.2017 18:40 F-9 Boys KäTa sininen-LBK svart 0-2 Decens 7 Group C
3662 Fri 21.07.2017 18:40 E-10 Boys Level 2 Virkiä-TUS 0-3 Kodin Terra 1 Group E
3667 Fri 21.07.2017 18:40 E-10 Boys Level 2 Tervarit-j musta 2-PK-37 valkoinen 1-0 Kodin Terra 4 Group E
458 Fri 21.07.2017 18:40 F-9 Girls HBK grön-Ajax 0-1 Kodin Terra 5 Group A
3237 Fri 21.07.2017 18:40 E-11 Boys Level 2 HBK-Ajax musta 0-1 Kodin Terra 6 Group D
3672 Fri 21.07.2017 18:40 E-10 Boys Level 2 KPV keltainen-Tervarit-j punainen 0-1 Kodin Terra 7 Group F
3674 Fri 21.07.2017 18:40 E-10 Boys Level 2 EU-Valkeakosken NL sininen 0-1 Kodin Terra 8 Group F
2210 Fri 21.07.2017 19:00 C-15 Boys KPV-FJK 3-0 Canorama 8 Group B
1711 Fri 21.07.2017 19:00 D-12 Girls Huima-ONS 06 punainen 1-1 Decens 4 Group B
1507 Fri 21.07.2017 19:00 D-13 Girls Level 1 Ilves-GBK 6-1 Haaponiemi 2 Group B
2219 Fri 21.07.2017 19:00 C-15 Boys IK Myran-ParVi B-pojat 2-0 Haaponiemi 3 Group C
2728 Fri 21.07.2017 19:00 D-12 Boys JK Tammeka 1-GBK röd 1-2 Haaponiemi 4 Group B
2718 Fri 21.07.2017 19:00 D-12 Boys Huima yellow-PK-37 sininen 2-2 Haaponiemi 5 Group B
2726 Fri 21.07.2017 19:00 D-12 Boys FC Ylivieska-Ajax sininen 1-3 Haaponiemi 6 Group B
2428 Fri 21.07.2017 19:00 C-14 Boys Level 2 FC PaKa /OTP yj-Sisu 5-1 Halpa-Halli 1 Group C
2501 Fri 21.07.2017 19:00 D-13 Boys Level 1 OTP-Komeetat musta 2-1 Halpa-Halli 2 Group A
2634 Fri 21.07.2017 19:00 D-13 Boys Level 2 KPV vihreä-Team LKP 2-1 Halpa-Halli 3 Group C
2642 Fri 21.07.2017 19:00 D-13 Boys Level 2 FC Raahe valkoinen-KuPS keltainen 1-3 Halpa-Halli 4 Group C
1625 Fri 21.07.2017 19:00 D-13 Girls Level 2 Karjalan Tytöt-Pallo-Iirot 1-2 Handelsbanken 1 Group C
2644 Fri 21.07.2017 19:00 D-13 Boys Level 2 Kotkat-PK-37 valkoinen 0-0 Handelsbanken 2 Group C
2783 Fri 21.07.2017 19:00 D-12 Boys Slavator-KPV vihreä 2-1 Kodin Terra 3 Group F
1312 Fri 21.07.2017 19:00 C-15 Girls GBK-FC United 3-0 Minimani Group A
3003 Fri 21.07.2017 19:20 E-11 Boys Level 1 Raplamaa JK-HauPa vihreä 3-2 Decens 1 Group A
3963 Fri 21.07.2017 19:20 F-9 Boys KPV valkoinen-OTP valkoinen 7-1 Decens 5 Group C
3959 Fri 21.07.2017 19:20 F-9 Boys VetU-PaRi 0-1 Decens 6 Group C
3893 Fri 21.07.2017 19:20 F-9 Boys K-Pallo valkoinen-KäTa sinivalkoinen 1-2 Decens 7 Group B
3242 Fri 21.07.2017 19:20 E-11 Boys Level 2 KäTa-VetU 1-1 Kodin Terra 4 Group D
3254 Fri 21.07.2017 19:20 E-11 Boys Level 2 KPV valkoinen-Jaro vit 0-4 Kodin Terra 6 Group E
3248 Fri 21.07.2017 19:20 E-11 Boys Level 2 IK-KePS valkoinen 1-2 Kodin Terra 7 Group E
3260 Fri 21.07.2017 19:20 E-11 Boys Level 2 FC SCJ-PaRi 0-0 Kodin Terra 8 Group F
2216 Fri 21.07.2017 20:00 C-15 Boys JK Tammeka-GBK valkoinen 1-0 Canorama 8 Group C
3010 Fri 21.07.2017 20:00 E-11 Boys Level 1 KPV vihreä-OsPa sininen 2-0 Decens 1 Group B
3011 Fri 21.07.2017 20:00 E-11 Boys Level 1 Ponpa musta-FDS WBA FC FDS England 0-5 Decens 2 Group B
1708 Fri 21.07.2017 20:00 D-12 Girls ONS punainen-IK Myran 2-2 Decens 4 Group A
2310 Fri 21.07.2017 20:00 C-14 Boys Level 1 PK-37-Komeetat musta 2-3 Haaponiemi 2 Group B
1405 Fri 21.07.2017 20:00 C-14 Girls Rovaniemi Utd-SeMi 7-0 Haaponiemi 3 Group A
2730 Fri 21.07.2017 20:00 D-12 Boys Kiilat-KJS 0-0 Haaponiemi 4 Group C
2735 Fri 21.07.2017 20:00 D-12 Boys JK Tammeka 2-GBK vit 2-7 Haaponiemi 5 Group C
2743 Fri 21.07.2017 20:00 D-12 Boys KePS valkoinen-Ajax valkoinen 1-1 Haaponiemi 6 Group C
2304 Fri 21.07.2017 20:00 C-14 Boys Level 1 Tervarit-j musta-I-JBK WFA 5-1 Halpa-Halli 1 Group A
2423 Fri 21.07.2017 20:00 C-14 Boys Level 2 FC Hermes -Komeetat sininen 0-7 Halpa-Halli 2 Group B
2617 Fri 21.07.2017 20:00 D-13 Boys Level 2 Lehpa valkoinen-KePS valkoinen 1-4 Halpa-Halli 3 Group B
2621 Fri 21.07.2017 20:00 D-13 Boys Level 2 LoVe-Komeetat sininen 5-0 Halpa-Halli 4 Group B
1606 Fri 21.07.2017 20:00 D-13 Girls Level 2 JK Kohila Püsivus-LoVe 2-1 Handelsbanken 1 Group A
2627 Fri 21.07.2017 20:00 D-13 Boys Level 2 Kortesjärven Järvi-Veikot (KJV)-Fakel 0-5 Handelsbanken 2 Group B
2767 Fri 21.07.2017 20:00 D-12 Boys FC Matinkylä-IK Myran 2-2 Kodin Terra 3 Group E
3201 Fri 21.07.2017 20:00 E-11 Boys Level 2 Virkiä-KPV musta 0-0 Kodin Terra 4 Group A
3202 Fri 21.07.2017 20:00 E-11 Boys Level 2 Jaro blå-Ponpa turkoosi 9-0 Kodin Terra 6 Group A
3210 Fri 21.07.2017 20:00 E-11 Boys Level 2 Slavator-KePS punainen 4-0 Kodin Terra 7 Group A
3258 Fri 21.07.2017 20:00 E-11 Boys Level 2 LoVe musta-LBK 1-1 Kodin Terra 8 Group F
2111 Fri 21.07.2017 20:00 B-16/17 Boys Janakkalan Pallo-GBK 2-0 Minimani Group B
1906 Fri 21.07.2017 20:40 E-11 Girls Level 2 JyPK vihreä-Slavator 0-3 Decens 1 Group A
3009 Fri 21.07.2017 20:40 E-11 Boys Level 1 Valkeakosken NL-LoVe punainen 6-0 Decens 2 Group A
2208 Fri 21.07.2017 21:00 C-15 Boys LoVe-Komeetat sininen 2-1 Canorama 8 Group A
1704 Fri 21.07.2017 21:00 D-12 Girls KPV timantit-JoKi 2-0 Decens 4 Group A
2507 Fri 21.07.2017 21:00 D-13 Boys Level 1 GBK-MaPS 1-5 Haaponiemi 2 Group A
2511 Fri 21.07.2017 21:00 D-13 Boys Level 1 PaRi keltainen-Lehpa punainen 1-0 Haaponiemi 3 Group B
2748 Fri 21.07.2017 21:00 D-12 Boys PK-37 valkoinen-HauPa edustus 1-3 Haaponiemi 5 Group D
2750 Fri 21.07.2017 21:00 D-12 Boys Komeetat sininen-KP-V 4-1 Haaponiemi 6 Group D
2400 Fri 21.07.2017 21:00 C-14 Boys Level 2 GBK-TPV valkoinen 0-0 Halpa-Halli 1 Group A
2407 Fri 21.07.2017 21:00 C-14 Boys Level 2 FC Raahe-IFK Umeå Haga 1-1 Halpa-Halli 2 Group A
2669 Fri 21.07.2017 21:00 D-13 Boys Level 2 SBL sininen-Esse IK 5-2 Halpa-Halli 3 Group E
2666 Fri 21.07.2017 21:00 D-13 Boys Level 2 FC89-Ura 0-2 Halpa-Halli 4 Group E
2679 Fri 21.07.2017 21:00 D-13 Boys Level 2 LBK-K-Pallo 3-1 Handelsbanken 1 Group F
2677 Fri 21.07.2017 21:00 D-13 Boys Level 2 ToBK-RoPS 1-1 Handelsbanken 2 Group F
2763 Fri 21.07.2017 21:00 D-12 Boys Komeetat musta-Tervarit-j musta 1 0-11 Kodin Terra 3 Group E
2101 Fri 21.07.2017 21:00 B-16/17 Boys Tervarit-j B3-TP-47 0-7 Minimani Group A
2100 Sat 22.07.2017 08:00 B-16/17 Boys TP-47-K-Pallo 9-0 Canorama 8 Group A
3008 Sat 22.07.2017 08:00 E-11 Boys Level 1 LoVe punainen-Tervarit-j musta 0-2 Decens 1 Group A
1812 Sat 22.07.2017 08:00 E-11 Girls Level 1 PaRi-ONS musta (B2-A3) 0-1 Decens 2 1-8
1813 Sat 22.07.2017 08:00 E-11 Girls Level 1 JyPK valkoinen-OsPa (A2-B3) 4-0 Decens 3 1-8
1722 Sat 22.07.2017 08:00 D-12 Girls KPV timantit-Huima (A1-2nd best 3) 1-2 Decens 4 1-8
3943 Sat 22.07.2017 08:00 F-9 Boys KajHa-GBK valkoinen 4-2 Decens 5 Group C
3955 Sat 22.07.2017 08:00 F-9 Boys KP-V-Jaro vit 2-2 Decens 6 Group C
3975 Sat 22.07.2017 08:00 F-9 Boys OTP valkoinen-PaRi 0-4 Decens 7 Group C
2506 Sat 22.07.2017 08:00 D-13 Boys Level 1 GBK-OTP 0-4 Haaponiemi 2 Group A
2515 Sat 22.07.2017 08:00 D-13 Boys Level 1 JK Tammeka-PaRi keltainen 1-0 Haaponiemi 3 Group B
2785 Sat 22.07.2017 08:00 D-12 Boys PK-37 sininen-KJS (B2-C2) 6-2 Haaponiemi 4 1-16
2786 Sat 22.07.2017 08:00 D-12 Boys KePS punainen-HauPa edustus (A2-D2) 0-2 Haaponiemi 5 1-16
2787 Sat 22.07.2017 08:00 D-12 Boys Slavator-FC Matinkylä (F1-E2) 5-2 Haaponiemi 6 1-16
2433 Sat 22.07.2017 08:00 C-14 Boys Level 2 Haka-j.-FC PaKa /OTP yj 3-2 Halpa-Halli 1 Group C
2503 Sat 22.07.2017 08:00 D-13 Boys Level 1 Komeetat musta-MaPS 1-1 Halpa-Halli 2 Group A
2607 Sat 22.07.2017 08:00 D-13 Boys Level 2 FC Raahe-Tervarit-j punainen 2-0 Halpa-Halli 3 Group A
2610 Sat 22.07.2017 08:00 D-13 Boys Level 2 PeFF-MaPS 0-2 Halpa-Halli 4 Group A
2651 Sat 22.07.2017 08:00 D-13 Boys Level 2 PaRi musta-TUS 3-1 Handelsbanken 1 Group D
2672 Sat 22.07.2017 08:00 D-13 Boys Level 2 FC Hermes -K-Pallo 1-2 Handelsbanken 2 Group F
3265 Sat 22.07.2017 08:00 E-11 Boys Level 2 FC Ylivieska-Jaro röd (B2-C2) 3-0 Kodin Terra 1 1-16
612 Sat 22.07.2017 08:00 F-8 Girls KPV valkoinen 10-KPV 1-11 Kodin Terra 2 Group A
2818 Sat 22.07.2017 08:00 D-12 Boys FC Hermes punainen-FC Ylivieska (A6-B6) 1-4 Kodin Terra 3 31-35
3266 Sat 22.07.2017 08:00 E-11 Boys Level 2 Jaro blå-Ajax musta (A2-D2) 2-1 Kodin Terra 4 1-16
601 Sat 22.07.2017 08:00 F-8 Girls KPV vihreä 10-LoVe 10 1-1 Kodin Terra 5 Group A
3267 Sat 22.07.2017 08:00 E-11 Boys Level 2 PaRi-IK (F1-E2) 4-0 Kodin Terra 6 1-16
3268 Sat 22.07.2017 08:00 E-11 Boys Level 2 Jaro vit-PK-37 valkoinen (E1-F2) 4-0 Kodin Terra 7 1-16
3269 Sat 22.07.2017 08:00 E-11 Boys Level 2 KäTa-TUS (D1-4th best 3) 0-1 Kodin Terra 8 1-16
627 Sat 22.07.2017 08:00 F-8 Girls Ajax-OHF 4-3 Kodin Terra 9 Group A
1300 Sat 22.07.2017 08:00 C-15 Girls JK Tammeka-TP-47 0-1 Minimani Group A
1918 Sat 22.07.2017 08:40 E-11 Girls Level 2 YIlves-KäTa (B1-A4) 2-1 Decens 1 1-8
1814 Sat 22.07.2017 08:40 E-11 Girls Level 1 KPV vihreä-Solf IK (A1-B4) 2-0 Decens 2 1-8
1815 Sat 22.07.2017 08:40 E-11 Girls Level 1 TP-47-TPV (B1-A4) 0-2 Decens 3 1-8
3940 Sat 22.07.2017 08:40 F-9 Boys PK-37 valkoinen-VetU 3-0 Decens 5 Group C
3986 Sat 22.07.2017 08:40 F-9 Boys LBK svart-KPV valkoinen 2-1 Decens 6 Group C
3822 Sat 22.07.2017 08:40 F-9 Boys OLS Belgia 08 keltainen-PK-37 sininen 4-0 Decens 7 Group A
3270 Sat 22.07.2017 08:40 E-11 Boys Level 2 GBK valkoinen-PK-37 sininen (C1-3rd best 3) 2-1 Kodin Terra 1 1-16
643 Sat 22.07.2017 08:40 F-8 Girls GBK-IK Myran 10 8-1 Kodin Terra 2 Group A
3272 Sat 22.07.2017 08:40 E-11 Boys Level 2 Slavator-KePS punainen (A1-Best 3) 2-0 Kodin Terra 4 1-16
4099 Sat 22.07.2017 08:40 F-8 Boys TUS gul-LBK svart 2-0 Kodin Terra 5 Group B
3271 Sat 22.07.2017 08:40 E-11 Boys Level 2 GBK punainen-Esse IK (B1-2nd best 3) 3-1 Kodin Terra 6 1-16
3285 Sat 22.07.2017 08:40 E-11 Boys Level 2 FC SCJ-HBK (5th best 3-6th best 3) 2-0 Kodin Terra 7 17-24
3286 Sat 22.07.2017 08:40 E-11 Boys Level 2 Virkiä-KJS (A4-B4) 1-0 Kodin Terra 8 17-24
618 Sat 22.07.2017 08:40 F-8 Girls GBK T10-KP-V 1-2 Kodin Terra 9 Group A
1304 Sat 22.07.2017 09:00 C-15 Girls LBK-IK Myran 2-1 Canorama 8 Group A
1723 Sat 22.07.2017 09:00 D-12 Girls KPV smaragdit-IK Myran (B1-Best 3) 2-1 Decens 4 1-8
1426 Sat 22.07.2017 09:00 C-14 Girls ToU-FC Ylivieska (A5-B5) 2-4 rp Haaponiemi 2 9-10
2224 Sat 22.07.2017 09:00 C-15 Boys Ajax-JK Tammeka (A2-C2) 1-2 rp Haaponiemi 3 1-8
2788 Sat 22.07.2017 09:00 D-12 Boys Tervarit-j musta 1-KPV vihreä (E1-F2) 4-3 Haaponiemi 4 1-16
2789 Sat 22.07.2017 09:00 D-12 Boys KPV valkoinen-LBK (D1-Best 3) 1-3 Haaponiemi 5 1-16
2790 Sat 22.07.2017 09:00 D-12 Boys Ajax valkoinen-JK Tallinna Kalev Jüri (C1-2nd best 3) 2-1 Haaponiemi 6 1-16
2318 Sat 22.07.2017 09:00 C-14 Boys Level 1 Tervarit-j musta-PK-37 (A2-B3) 7-1 Halpa-Halli 1 1-8
2319 Sat 22.07.2017 09:00 C-14 Boys Level 1 Pärnu JK Vaprus-I-JBK WFA (B2-A3) 2-4 rp Halpa-Halli 2 1-8
2791 Sat 22.07.2017 09:00 D-12 Boys Huima yellow-KePS valkoinen (B1-3rd best 3) 2-0 Halpa-Halli 3 1-16
2792 Sat 22.07.2017 09:00 D-12 Boys FDS WBA FC FDS England-PK-37 valkoinen (A1-4th best 3) 13-0 Halpa-Halli 4 1-16
2652 Sat 22.07.2017 09:00 D-13 Boys Level 2 TU-SBL valkoinen 3-2 Handelsbanken 1 Group D
2611 Sat 22.07.2017 09:00 D-13 Boys Level 2 KPV valkoinen-Slavator 2-2 Handelsbanken 2 Group A
1314 Sat 22.07.2017 09:00 C-15 Girls JK Tallinna Kalev-FC United 1-0 Minimani Group A
1919 Sat 22.07.2017 09:20 E-11 Girls Level 2 Slavator-LBK (A1-B4) 3-1 Decens 1 1-8
1916 Sat 22.07.2017 09:20 E-11 Girls Level 2 ONS valkoinen-GBK vit (B2-A3) 3-1 Decens 2 1-8
1917 Sat 22.07.2017 09:20 E-11 Girls Level 2 KPV valkoinen-GBK röd (A2-B3) 0-1 Decens 3 1-8
4215 Sat 22.07.2017 09:20 F-7 Boys LoVe-GBK raita 1-2 Decens 5 Group A
4242 Sat 22.07.2017 09:20 F-7 Boys OLS Ranska 10 Marseille-GBK valkoinen 3-3 Decens 6 Group A
4235 Sat 22.07.2017 09:20 F-7 Boys HBK-KPV vihreä 2-5 Decens 7 Group A
3680 Sat 22.07.2017 09:20 E-10 Boys Level 2 Jalas-OLS (B2-C2) 3-1 Kodin Terra 1 1-16
423 Sat 22.07.2017 09:20 F-9 Girls OHF-TP-47 punainen 8-2 Kodin Terra 2 Group A
3681 Sat 22.07.2017 09:20 E-10 Boys Level 2 OTP valkoinen-OLS Ruotsi (A2-D2) 0-3 Kodin Terra 4 1-16
409 Sat 22.07.2017 09:20 F-9 Girls HBK vit-Ajax 1-0 Kodin Terra 5 Group A
3682 Sat 22.07.2017 09:20 E-10 Boys Level 2 Tervarit-j punainen-TUS (F1-E2) 0-3 Kodin Terra 6 1-16
3683 Sat 22.07.2017 09:20 E-10 Boys Level 2 Tervarit-j musta 2-Jaro vit (E1-F2) 2-1 Kodin Terra 7 1-16
3684 Sat 22.07.2017 09:20 E-10 Boys Level 2 PK-37 sininen-LBK röd (D1-Best 3) 2-1 Kodin Terra 8 1-16
514 Sat 22.07.2017 09:20 F-9 Girls Karjalan Tytöt-LoVe 0-1 Kodin Terra 9 Group A
1420 Sat 22.07.2017 10:00 C-14 Girls ONS ONS-04-PaRi (A1-B2) 3-0 Canorama 8 1-4, Live
232 Sat 22.07.2017 10:00 E-10 Girls Level 2 Pallokissat musta-Karjalan Tytöt (3rd best 3-A4) 4-2 Decens 1 9-13
233 Sat 22.07.2017 10:00 E-10 Girls Level 2 IK Myran-ONS 08 Punanen (B4-C4) 2-0 Decens 2 9-13
222 Sat 22.07.2017 10:00 E-10 Girls Level 2 LoVe-Klubi-36 (C1-B2) 0-2 Decens 3 1-8
1724 Sat 22.07.2017 10:00 D-12 Girls FC Wimma-ONS 06 punainen (C1-B2) 2-0 Decens 4 1-8
4223 Sat 22.07.2017 10:00 F-7 Boys GBK punainen-IK Myran 4-3 Decens 5 Group A
4272 Sat 22.07.2017 10:00 F-7 Boys KPV musta-Kostomuksha 0-4 Decens 6 Group A
4260 Sat 22.07.2017 10:00 F-7 Boys KPV valkoinen-KäTa 3-2 Decens 7 Group A
1424 Sat 22.07.2017 10:00 C-14 Girls Rovaniemi Utd-NuPS (A3-B3) 7-0 Haaponiemi 2 5-6
1425 Sat 22.07.2017 10:00 C-14 Girls SeMi-Vändra JK Vaprus (A4-B4) 5-0 Haaponiemi 3 7-8
2806 Sat 22.07.2017 10:00 D-12 Boys GBK Randig-JK Tammeka 1 (A4-B4) 0-3 Haaponiemi 4 17-24
2807 Sat 22.07.2017 10:00 D-12 Boys GBK vit-Komeetat sininen (C4-D4) 2-5 Haaponiemi 5 17-24
2808 Sat 22.07.2017 10:00 D-12 Boys IK Myran-Tervarit-j musta 2 (E4-F4) 0-4 Haaponiemi 6 17-24
2316 Sat 22.07.2017 10:00 C-14 Boys Level 1 KPV-LBK (A1-B4) 2-1 Halpa-Halli 1 1-8
2317 Sat 22.07.2017 10:00 C-14 Boys Level 1 Komeetat musta-LoPa (B1-A4) 0-1 Halpa-Halli 2 1-8
2814 Sat 22.07.2017 10:00 D-12 Boys Vändra JK Vaprus-KemPa vihreävalkoraita (E5-F5) 0-2 Halpa-Halli 3 25-30
2805 Sat 22.07.2017 10:00 D-12 Boys TU-GBK röd (5th best 3-6th best 3) 7-2 Halpa-Halli 4 17-24
1725 Sat 22.07.2017 10:00 D-12 Girls ONS punainen-TP-47 (A2-C2) 4-2 rp Handelsbanken 1 1-8
1733 Sat 22.07.2017 10:00 D-12 Girls HBK-Ponpa (B4-C4) 2-1 Handelsbanken 2 9-13
3685 Sat 22.07.2017 10:00 E-10 Boys Level 2 IK musta-GBK blå (C1-2nd best 3) 1-2 Kodin Terra 1 1-16
454 Sat 22.07.2017 10:00 F-9 Girls HBK grön-GBK 2-1 Kodin Terra 2 Group A
2812 Sat 22.07.2017 10:00 D-12 Boys OTP-Ajax sininen (A5-B5) 1-2 Kodin Terra 3 25-30
3686 Sat 22.07.2017 10:00 E-10 Boys Level 2 Jaro röd-PK-37 valkoinen (B1-3rd best 3) 1-0 Kodin Terra 4 1-16
482 Sat 22.07.2017 10:00 F-9 Girls TUS-ONS musta 1-1 Kodin Terra 5 Group A
3687 Sat 22.07.2017 10:00 E-10 Boys Level 2 Slavator-Valkeakosken NL sininen (A1-4th best 3) 4-0 Kodin Terra 6 1-16
3708 Sat 22.07.2017 10:00 E-10 Boys Level 2 IK Myran-Ajax sininen (A5-B5) 0-3 Kodin Terra 7 25-30
3709 Sat 22.07.2017 10:00 E-10 Boys Level 2 Ponpa-Norrvalla FF (C5-D5) 1-0 Kodin Terra 8 25-30
469 Sat 22.07.2017 10:00 F-9 Girls TP-47 valkoinen-ONS pinkki 2-5 Kodin Terra 9 Group A
2222 Sat 22.07.2017 10:00 C-15 Boys LoVe-Esse IK (A1-2nd best 3) 3-0 Minimani 1-8
223 Sat 22.07.2017 10:40 E-10 Girls Level 2 KPV valkoinen-TUS (A2-C2) 1-0 Decens 1 1-8
224 Sat 22.07.2017 10:40 E-10 Girls Level 2 KPV vihreä-Pallokissat valkea (B1-Best 3) 4-0 Decens 2 1-8
225 Sat 22.07.2017 10:40 E-10 Girls Level 2 OHF-PaRi (A1-2nd best 3) 1-0 Decens 3 1-8
3865 Sat 22.07.2017 10:40 F-9 Boys IF Standard-GBK punainen 3-0 Decens 5 Group A
3841 Sat 22.07.2017 10:40 F-9 Boys FC Raahe punainen-KPV keltainen 0-2 Decens 6 Group A
3860 Sat 22.07.2017 10:40 F-9 Boys JK Tammeka 1-IK Myran 3-4 Decens 7 Group A
3287 Sat 22.07.2017 10:40 E-11 Boys Level 2 JK Tammeka-VetU (C4-D4) 2-0 Kodin Terra 1 17-24
456 Sat 22.07.2017 10:40 F-9 Girls KPV-Klubi-36 0-2 Kodin Terra 2 Group A
3288 Sat 22.07.2017 10:40 E-11 Boys Level 2 KePS valkoinen-LBK (E4-F4) 0-2 Kodin Terra 4 17-24
440 Sat 22.07.2017 10:40 F-9 Girls ONS valakone-ONS punanen 2-1 Kodin Terra 5 Group A
3289 Sat 22.07.2017 10:40 E-11 Boys Level 2 FC SCJ-Virkiä (5th best 3-A4) 3-0 Kodin Terra 6 17-24
3293 Sat 22.07.2017 10:40 E-11 Boys Level 2 KPV musta-Tervarit-j punainen (A5-B5) 0-1 Kodin Terra 7 25-31
3294 Sat 22.07.2017 10:40 E-11 Boys Level 2 OsPa valkoinen-FC Ülenurme (C5-D5) 0-1 Kodin Terra 8 25-31
4066 Sat 22.07.2017 10:40 F-8 Boys OLS Ranska 10 Lyon-HBK 1-4 Kodin Terra 9 Group B
1421 Sat 22.07.2017 11:00 C-14 Girls TP-47-GBK (B1-A2) 4-3 rp Canorama 8 1-4, Live
1732 Sat 22.07.2017 11:00 D-12 Girls GBK-JoKi (3rd best 3-A4) 1-0 Decens 4 9-13
2516 Sat 22.07.2017 11:00 D-13 Boys Level 1 MaPS-EuPa (A1-B2) 0-4 Haaponiemi 2 1-4
2517 Sat 22.07.2017 11:00 D-13 Boys Level 1 JK Tammeka-Komeetat musta (B1-A2) 5-4 Haaponiemi 3 1-4
2707 Sat 22.07.2017 11:00 D-13 Boys Level 2 PeFF-Kortesjärven Järvi-Veikot (KJV) (A6-B6) 5-0 Haaponiemi 4 31-34
2708 Sat 22.07.2017 11:00 D-13 Boys Level 2 FC Raahe valkoinen-TUS (C6-D6) 0-2 Haaponiemi 5 31-34
2700 Sat 22.07.2017 11:00 D-13 Boys Level 2 PK-37 valkoinen-SBL sininen (5th best 3-6th best 3) 0-2 Haaponiemi 6 17-24
2520 Sat 22.07.2017 11:00 D-13 Boys Level 1 Pärnu JK Vaprus-Lehpa punainen (A3-B4) 0-3 Halpa-Halli 1
2521 Sat 22.07.2017 11:00 D-13 Boys Level 1 PaRi keltainen-OTP (B3-A4) 1-3 Halpa-Halli 2
2701 Sat 22.07.2017 11:00 D-13 Boys Level 2 Tervarit-j punainen-Lehpa valkoinen (A4-B4) 1-3 Halpa-Halli 3 17-24
2702 Sat 22.07.2017 11:00 D-13 Boys Level 2 Kotkat-PaRi musta (C4-D4) 0-1 Halpa-Halli 4 17-24
1626 Sat 22.07.2017 11:00 D-13 Girls Level 2 MeLU-Rovaniemi Utd 2 (A1-2nd best 3) 4-0 Handelsbanken 1 1-8
1627 Sat 22.07.2017 11:00 D-13 Girls Level 2 SalPa-JK Kohila Püsivus (B1-Best 3) 4-0 Handelsbanken 2 1-8
2813 Sat 22.07.2017 11:00 D-12 Boys Kiilat-KP-V (C5-D5) 1-0 Kodin Terra 3 25-30
2223 Sat 22.07.2017 11:00 C-15 Boys Janakkalan Pallo-ParVi B-pojat (B1-Best 3) 6-0 Minimani 1-8
4 Sat 22.07.2017 11:20 Kaarle Special Olympics GBK GBK-Tigers red-Jaro Rockets 2-12 Decens 1 Group A
3016 Sat 22.07.2017 11:20 E-11 Boys Level 1 Ponpa musta-Tervarit-j musta (B2-A3) 3-1 Decens 2 1-8
3017 Sat 22.07.2017 11:20 E-11 Boys Level 1 Raplamaa JK-KPV vihreä (A2-B3) 5-4 rp Decens 3 1-8
3816 Sat 22.07.2017 11:20 F-9 Boys Jalas-KäTa valkoinen 2-2 Decens 5 Group A
3817 Sat 22.07.2017 11:20 F-9 Boys Jaro grön-K-Pallo oranssi 1-1 Decens 6 Group A
3896 Sat 22.07.2017 11:20 F-9 Boys OLS Belgia 08 sininen-FC Raahe valkoinen 3-3 Decens 7 Group B
3295 Sat 22.07.2017 11:20 E-11 Boys Level 2 KPV valkoinen-LoVe musta (E5-F5) 2-0 Kodin Terra 1 25-31
4024 Sat 22.07.2017 11:20 F-8 Boys FC Ylivieska punainen-PK-37 sininen 1-10 Kodin Terra 2 Group A
3700 Sat 22.07.2017 11:20 E-10 Boys Level 2 GBK vit-LBK svart (5th best 3-6th best 3) 1-0 Kodin Terra 4 17-24
4052 Sat 22.07.2017 11:20 F-8 Boys GBK punainen-TUS grön 4-3 Kodin Terra 5 Group A
3702 Sat 22.07.2017 11:20 E-10 Boys Level 2 KäTa-KPV musta (C4-D4) 0-5 Kodin Terra 6 17-24
3703 Sat 22.07.2017 11:20 E-10 Boys Level 2 GBK röd-KPV keltainen (E4-F4) 2-0 Kodin Terra 7 17-24
3701 Sat 22.07.2017 11:20 E-10 Boys Level 2 IK punainen-JK Tammeka (A4-B4) 1-0 Kodin Terra 8 17-24
4035 Sat 22.07.2017 11:20 F-8 Boys GBK raita-KPV valkoinen 3-1 Kodin Terra 9 Group A
1512 Sat 22.07.2017 12:00 D-13 Girls Level 1 KPV-MaPS (A1-B4) 3-0 Canorama 8 1-8, Live
8 Sat 22.07.2017 12:00 Kaarle Special Olympics KP-87-Tervarit-j Olympiakos SM 3-4 Decens 1 Group B
3018 Sat 22.07.2017 12:00 E-11 Boys Level 1 FDS WBA FC FDS England-HauPa vihreä (B1-A4) 9-0 Decens 2 1-8
3019 Sat 22.07.2017 12:00 E-11 Boys Level 1 Valkeakosken NL-OsPa sininen (A1-B4) 5-0 Decens 3 1-8
1636 Sat 22.07.2017 12:00 D-13 Girls Level 2 Rovaniemi Utd-LoVe (3rd best 3-A4) 7-0 Decens 4 9-12
3878 Sat 22.07.2017 12:00 F-9 Boys GBK raita-PK-37 sinivalkoinen 2-5 Decens 5 Group B
3924 Sat 22.07.2017 12:00 F-9 Boys KPV vihreä-HBK grön 5-3 Decens 6 Group B
3964 Sat 22.07.2017 12:00 F-9 Boys KPV valkoinen-KäTa sininen 3-4 Decens 7 Group C
2225 Sat 22.07.2017 12:00 C-15 Boys IK Myran-KPV (C1-B2) 1-4 Haaponiemi 2 1-8
2232 Sat 22.07.2017 12:00 C-15 Boys Komeetat sininen-GBK punainen (3rd best 3-A4) 1-2 rp Haaponiemi 3 9-12
2793 Sat 22.07.2017 12:00 D-12 Boys FDS WBA FC FDS England-Tervarit-j musta 1 (WIN 2792-WIN 2788) 2-1 Haaponiemi 4 1-8
2794 Sat 22.07.2017 12:00 D-12 Boys Huima yellow-Slavator (WIN 2791-WIN 2787) 2-1 Haaponiemi 5 1-8
2795 Sat 22.07.2017 12:00 D-12 Boys Ajax valkoinen-HauPa edustus (WIN 2790-WIN 2786) 0-4 Haaponiemi 6 1-8
2435 Sat 22.07.2017 12:00 C-14 Boys Level 2 GBK-Sisu (A1-2nd best 3) 5-1 Halpa-Halli 1 1-8
2436 Sat 22.07.2017 12:00 C-14 Boys Level 2 Komeetat sininen-Nops YJ2 (B1-Best 3) 5-3 rp Halpa-Halli 2 1-8
2703 Sat 22.07.2017 12:00 D-13 Boys Level 2 Esse IK-K-Pallo (E4-F4) 1-0 Halpa-Halli 3 17-24
2704 Sat 22.07.2017 12:00 D-13 Boys Level 2 MaPS-Komeetat sininen (A5-B5) 5-6 Halpa-Halli 4 25-30
1628 Sat 22.07.2017 12:00 D-13 Girls Level 2 Karjalan Tytöt-Ajax valkoinen (C1-B2) 0-1 Handelsbanken 1 1-8
1629 Sat 22.07.2017 12:00 D-13 Girls Level 2 KP-75 Vihreä-Pallo-Iirot (A2-C2) 1-3 Handelsbanken 2 1-8
3444 Sat 22.07.2017 12:00 E-10 Boys Level 1 OLS keltainen-JK Kohila Püsivus (A5-B5) 4-0 Kodin Terra 1 13-15
4033 Sat 22.07.2017 12:00 F-8 Boys IF Standard-KPV vihreä 1-8 Kodin Terra 2 Group A
2820 Sat 22.07.2017 12:00 D-12 Boys Komeetat musta-FC Hermes punainen (E6-A6) 1-2 Kodin Terra 3 31-35
3710 Sat 22.07.2017 12:00 E-10 Boys Level 2 Virkiä-EU (E5-F5) 3-0 Kodin Terra 4 25-30
4012 Sat 22.07.2017 12:00 F-8 Boys IK Myran-LBK röd 2-1 Kodin Terra 5 Group A
3714 Sat 22.07.2017 12:00 E-10 Boys Level 2 KajHa-K-Pallo oranssi (A6-B6) 2-1 Kodin Terra 6 31-34
3715 Sat 22.07.2017 12:00 E-10 Boys Level 2 Komeetat sininen-TU (C6-D6) 1-2 Kodin Terra 7 31-34
4042 Sat 22.07.2017 12:00 F-8 Boys PK-37 valkoinen-Kostomuksha 3-0 Kodin Terra 9 Group A
1515 Sat 22.07.2017 12:00 D-13 Girls Level 1 KP-75 keltainen-GBK (A2-B3) 2-1 Minimani 1-8
234 Sat 22.07.2017 12:40 E-10 Girls Level 2 GBK-ONS 08 Punanen (A5-C4) 1-0 Decens 1 9-13
1816 Sat 22.07.2017 12:40 E-11 Girls Level 1 KPV vihreä-ONS musta (WIN 1814-WIN 1812) 3-2 Decens 2 1-4
1817 Sat 22.07.2017 12:40 E-11 Girls Level 1 TPV-JyPK valkoinen (WIN 1815-WIN 1813) 0-2 Decens 3 1-4
4244 Sat 22.07.2017 12:40 F-7 Boys Kristall , St. Petersburg (RUS)-GBK raita 10-0 Decens 5 Group A
4214 Sat 22.07.2017 12:40 F-7 Boys GBK valkoinen-KPV vihreä 4-5 Decens 6 Group A
3909 Sat 22.07.2017 12:40 F-9 Boys KPV sininen-Jaro röd 3-1 Decens 7 Group B
3281 Sat 22.07.2017 12:40 E-11 Boys Level 2 KePS punainen-PK-37 valkoinen (LOS 3272-LOS 3268) 1-2 Kodin Terra 1 9-16
4105 Sat 22.07.2017 12:40 F-8 Boys Kristall , St. Petersburg (RUS)-FC Ylivieska keltainen 12-0 Kodin Terra 2 Group B
3282 Sat 22.07.2017 12:40 E-11 Boys Level 2 Esse IK-IK (LOS 3271-LOS 3267) 2-3 Kodin Terra 4 9-16
4096 Sat 22.07.2017 12:40 F-8 Boys GBK valkoinen-LBK svart 0-2 Kodin Terra 5 Group B
3283 Sat 22.07.2017 12:40 E-11 Boys Level 2 PK-37 sininen-Ajax musta (LOS 3270-LOS 3266) 4-1 Kodin Terra 6 9-16
3284 Sat 22.07.2017 12:40 E-11 Boys Level 2 KäTa-Jaro röd (LOS 3269-LOS 3265) 1-3 Kodin Terra 7 9-16
3440 Sat 22.07.2017 12:40 E-10 Boys Level 1 Vändra JK Vaprus-KajHa (3rd best 3-A4) 1-0 Kodin Terra 8 9-12
4112 Sat 22.07.2017 12:40 F-8 Boys KPV sininen-PK-37 sinivalkoinen 2-10 Kodin Terra 9 Group B
1313 Sat 22.07.2017 13:00 C-15 Girls GBK-TP-47 3-1 Canorama 8 Group A
1637 Sat 22.07.2017 13:00 D-13 Girls Level 2 Kuffen-Ponpa (B4-C4) 3-5 rp Decens 4 9-12
1513 Sat 22.07.2017 13:00 D-13 Girls Level 1 Ilves-ONS 05 RSM (B1-A4) 2-1 Haaponiemi 2 1-8
1514 Sat 22.07.2017 13:00 D-13 Girls Level 1 Klubi-36-FC United (B2-A3) 1-0 Haaponiemi 3 1-8
2685 Sat 22.07.2017 13:00 D-13 Boys Level 2 KPV vihreä-LBK (C1-2nd best 3) 2-0 Haaponiemi 4 1-16
2687 Sat 22.07.2017 13:00 D-13 Boys Level 2 KPV valkoinen-FC Raahe (A1-4th best 3) 4-0 Haaponiemi 5 1-16
2686 Sat 22.07.2017 13:00 D-13 Boys Level 2 KePS valkoinen-KePS punainen (B1-3rd best 3) 0-1 Haaponiemi 6 1-16
2437 Sat 22.07.2017 13:00 C-14 Boys Level 2 FC Raahe-FC PaKa /OTP yj (A2-C2) 2-0 Halpa-Halli 1 1-8
2438 Sat 22.07.2017 13:00 C-14 Boys Level 2 FC Flora Tallinn-JK Tallinna Kalev (C1-B2) 3-1 Halpa-Halli 2 1-8
2705 Sat 22.07.2017 13:00 D-13 Boys Level 2 KuPS keltainen-SBL valkoinen (C5-D5) 6-3 Halpa-Halli 3 25-30
2706 Sat 22.07.2017 13:00 D-13 Boys Level 2 FC89-FC Hermes (E5-F5) 0-3 Halpa-Halli 4 25-30
2796 Sat 22.07.2017 13:00 D-12 Boys LBK-PK-37 sininen (WIN 2789-WIN 2785) 3-1 Handelsbanken 1 1-8
2821 Sat 22.07.2017 13:00 D-12 Boys FC Ylivieska-JK Tammeka 2 (B6-C6) 3-0 Kodin Terra 3 31-35
1308 Sat 22.07.2017 13:00 C-15 Girls FC United-LBK 0-3 Minimani Group A
2 Sat 22.07.2017 13:20 Kaarle Special Olympics Jaro Rockets-KuPS soft 0-12 Decens 1 Group A
1820 Sat 22.07.2017 13:20 E-11 Girls Level 1 PaRi-Solf IK (LOS 1812-LOS 1814) 1-0 Decens 2 5-8
1821 Sat 22.07.2017 13:20 E-11 Girls Level 1 OsPa-TP-47 (LOS 1813-LOS 1815) 0-1 Decens 3 5-8
4250 Sat 22.07.2017 13:20 F-7 Boys GBK punainen-KPV musta 5-0 Decens 5 Group A
4234 Sat 22.07.2017 13:20 F-7 Boys LoVe-KPV valkoinen 1-7 Decens 6 Group A
4200 Sat 22.07.2017 13:20 F-7 Boys KäTa-HBK 3-1 Decens 7 Group A
3290 Sat 22.07.2017 13:20 E-11 Boys Level 2 HBK-KJS (6th best 3-B4) 1-3 Kodin Terra 1 17-24
642 Sat 22.07.2017 13:20 F-8 Girls GBK-KP-V 3-1 Kodin Terra 2 Group A
3291 Sat 22.07.2017 13:20 E-11 Boys Level 2 JK Tammeka-KePS valkoinen (C4-E4) 1-0 Kodin Terra 4 17-24
641 Sat 22.07.2017 13:20 F-8 Girls LoVe 10-IK Myran 10 2-4 Kodin Terra 5 Group A
3292 Sat 22.07.2017 13:20 E-11 Boys Level 2 VetU-LBK (D4-F4) 0-1 Kodin Terra 6 17-24
3441 Sat 22.07.2017 13:20 E-10 Boys Level 1 OTP 08 punainen-JK Tammeka (B4-C4) 0-5 Kodin Terra 7 9-12
4102 Sat 22.07.2017 13:20 F-8 Boys LoVe valkoinen-KPV oranssi 0-1 Kodin Terra 9 Group B
1301 Sat 22.07.2017 14:00 C-15 Girls JK Tallinna Kalev-JK Tammeka 1-3 Canorama 8 Group A
5 Sat 22.07.2017 14:00 Kaarle Special Olympics Tervarit-j Olympiakos Soft-GBK GBK-Tigers red 2-6 Decens 1 Group A
1920 Sat 22.07.2017 14:00 E-11 Girls Level 2 ONS valkoinen-YIlves (WIN 1916-WIN 1918) 3-2 rp Decens 2 1-4
1921 Sat 22.07.2017 14:00 E-11 Girls Level 2 GBK röd-Slavator (WIN 1917-WIN 1919) 0-3 Decens 3 1-4
1726 Sat 22.07.2017 14:00 D-12 Girls Huima-FC Wimma (WIN 1722-WIN 1724) 1-0 Decens 4 1-4
4206 Sat 22.07.2017 14:00 F-7 Boys IK Myran-OLS Ranska 10 Marseille 0-6 Decens 5 Group A
3872 Sat 22.07.2017 14:00 F-9 Boys KäTa sinivalkoinen-LoVe sininen 1-1 Decens 6 Group B
3867 Sat 22.07.2017 14:00 F-9 Boys LBK röd-K-Pallo valkoinen 2-1 Decens 7 Group B
2233 Sat 22.07.2017 14:00 C-15 Boys FJK-GBK valkoinen (B4-C4) 5-1 Haaponiemi 2 9-12
2684 Sat 22.07.2017 14:00 D-13 Boys Level 2 VetU-LoVe (D1-Best 3) 2-0 Haaponiemi 4 1-16
2718 Sat 22.07.2017 14:00 D-13 Boys Level 2 SBL sininen-Lehpa valkoinen (6th best 3-B4) 1-2 Haaponiemi 5 17-24
2719 Sat 22.07.2017 14:00 D-13 Boys Level 2 Kotkat-K-Pallo (C4-F4) 2-3 Haaponiemi 6 17-24
2522 Sat 22.07.2017 14:00 D-13 Boys Level 1 Lehpa punainen-OTP (WIN 2520-WIN 2521) 1-0 Halpa-Halli 1
2523 Sat 22.07.2017 14:00 D-13 Boys Level 1 Pärnu JK Vaprus-PaRi keltainen (LOS 2520-LOS 2521) 0-1 Halpa-Halli 2
2680 Sat 22.07.2017 14:00 D-13 Boys Level 2 Fakel-Team LKP (B2-C2) 3-4 rp Halpa-Halli 3 1-16
2681 Sat 22.07.2017 14:00 D-13 Boys Level 2 Slavator-TU (A2-D2) 4-0 Halpa-Halli 4 1-16
1727 Sat 22.07.2017 14:00 D-12 Girls KPV smaragdit-ONS punainen (WIN 1723-WIN 1725) 3-0 Handelsbanken 1 1-4
1638 Sat 22.07.2017 14:00 D-13 Girls Level 2 GBK harrastekerho 03-04-TUS (A5-B5) 0-2 Handelsbanken 2 13-14
3296 Sat 22.07.2017 14:00 E-11 Boys Level 2 Ponpa turkoosi-Tervarit-j punainen (A6-B5) 0-1 Kodin Terra 1 25-31
452 Sat 22.07.2017 14:00 F-9 Girls LoVe-Ajax 0-8 Kodin Terra 2 Group A
2823 Sat 22.07.2017 14:00 D-12 Boys TU-GBK Randig (5th best 3-A4) 2-1 Kodin Terra 3 17-24
3297 Sat 22.07.2017 14:00 E-11 Boys Level 2 KPV musta-OsPa valkoinen (A5-C5) 4-3 rp Kodin Terra 4 25-31
632 Sat 22.07.2017 14:00 F-8 Girls KPV-Ajax 1-1 Kodin Terra 5 Group A
3298 Sat 22.07.2017 14:00 E-11 Boys Level 2 FC Ülenurme-KPV valkoinen (D5-E5) 0-1 Kodin Terra 6 25-31
3445 Sat 22.07.2017 14:00 E-10 Boys Level 1 JK Kohila Püsivus-OTP punainen (B5-C5) 0-4 Kodin Terra 7 13-15
634 Sat 22.07.2017 14:00 F-8 Girls KPV vihreä 10-KPV valkoinen 10 1-1 Kodin Terra 9 Group A
2121 Sat 22.07.2017 14:00 B-16/17 Boys Tervarit-j B3-PK-37 (A4-B4) 0-8 Minimani 7-9
9 Sat 22.07.2017 14:40 Kaarle Special Olympics GBK GBK-Tigers white-KP-87 4-3 Decens 1 Group B
1924 Sat 22.07.2017 14:40 E-11 Girls Level 2 GBK vit-KäTa (LOS 1916-LOS 1918) 1-0 Decens 2 5-9
1925 Sat 22.07.2017 14:40 E-11 Girls Level 2 KPV valkoinen-LBK (LOS 1917-LOS 1919) 1-2 Decens 3 5-9
3971 Sat 22.07.2017 14:40 F-9 Boys PK-37 valkoinen-GBK valkoinen 1-1 Decens 5 Group C
3951 Sat 22.07.2017 14:40 F-9 Boys PaRi-Jaro vit 3-1 Decens 6 Group C
3960 Sat 22.07.2017 14:40 F-9 Boys VetU-KajHa 2-9 Decens 7 Group C
3273 Sat 22.07.2017 14:40 E-11 Boys Level 2 Slavator-Jaro vit (WIN 3272-WIN 3268) 4-3 rp Kodin Terra 1 1-8
464 Sat 22.07.2017 14:40 F-9 Girls GBK-KPV 1-3 Kodin Terra 2 Group A
3274 Sat 22.07.2017 14:40 E-11 Boys Level 2 GBK punainen-PaRi (WIN 3271-WIN 3267) 5-6 rp Kodin Terra 4 1-8
412 Sat 22.07.2017 14:40 F-9 Girls Karjalan Tytöt-HBK vit 0-3 walkover Kodin Terra 5 Group A
3275 Sat 22.07.2017 14:40 E-11 Boys Level 2 GBK valkoinen-Jaro blå (WIN 3270-WIN 3266) 0-3 Kodin Terra 6 1-8
3276 Sat 22.07.2017 14:40 E-11 Boys Level 2 TUS-FC Ylivieska (WIN 3269-WIN 3265) 4-5 rp Kodin Terra 7 1-8
3716 Sat 22.07.2017 14:40 E-10 Boys Level 2 KajHa-Komeetat sininen (A6-C6) 5-1 Kodin Terra 8 31-34
404 Sat 22.07.2017 14:40 F-9 Girls TP-47 valkoinen-OHF 0-4 Kodin Terra 9 Group A
2120 Sat 22.07.2017 15:00 B-16/17 Boys IK Myran-Ajax (A3-B3) 3-5 rp Canorama 8 5-6
2717 Sat 22.07.2017 15:00 D-13 Boys Level 2 PK-37 valkoinen-Tervarit-j punainen (5th best 3-A4) 1-6 Decens 4 17-24
2230 Sat 22.07.2017 15:00 C-15 Boys Esse IK-Ajax (LOS 2222-LOS 2224) 1-3 Haaponiemi 2 5-8
2231 Sat 22.07.2017 15:00 C-15 Boys ParVi B-pojat-IK Myran (LOS 2223-LOS 2225) 3-4 rp Haaponiemi 3 5-8
2720 Sat 22.07.2017 15:00 D-13 Boys Level 2 PaRi musta-Esse IK (D4-E4) 3-0 Haaponiemi 4 17-24
2712 Sat 22.07.2017 15:00 D-13 Boys Level 2 MaPS-KuPS keltainen (A5-C5) 0-3 Haaponiemi 5 25-30
2713 Sat 22.07.2017 15:00 D-13 Boys Level 2 Komeetat sininen-FC Hermes (B5-F5) 1-2 Haaponiemi 6 25-30
2324 Sat 22.07.2017 15:00 C-14 Boys Level 1 LBK-PK-37 (LOS 2316-LOS 2318) 5-0 Halpa-Halli 1 5-8
2325 Sat 22.07.2017 15:00 C-14 Boys Level 1 Komeetat musta-Pärnu JK Vaprus (LOS 2317-LOS 2319) 2-4 Halpa-Halli 2 5-8
2682 Sat 22.07.2017 15:00 D-13 Boys Level 2 ToBK-PK-37 sininen (F1-E2) 2-1 Halpa-Halli 3 1-16
2683 Sat 22.07.2017 15:00 D-13 Boys Level 2 Ura-RoPS (E1-F2) 0-4 Halpa-Halli 4 1-16
1734 Sat 22.07.2017 15:00 D-12 Girls JoKi-Ponpa (LOS 1732-LOS 1733) 3-4 rp Handelsbanken 1 11-12
1736 Sat 22.07.2017 15:00 D-12 Girls GBK-HBK (WIN 1732-WIN 1733) 0-1 Handelsbanken 2 9-10
2226 Sat 22.07.2017 15:00 C-15 Boys Janakkalan Pallo-JK Tammeka (WIN 2223-WIN 2224) 3-0 Minimani 1-4
235 Sat 22.07.2017 15:20 E-10 Girls Level 2 IK Myran-Karjalan Tytöt (B4-A4) 5-0 Decens 1 9-13
226 Sat 22.07.2017 15:20 E-10 Girls Level 2 OHF-KPV valkoinen (WIN 225-WIN 223) 0-1 Decens 2 1-4
227 Sat 22.07.2017 15:20 E-10 Girls Level 2 KPV vihreä-Klubi-36 (WIN 224-WIN 222) 1-2 rp Decens 3 1-4
3948 Sat 22.07.2017 15:20 F-9 Boys KäTa sininen-KP-V 4-0 Decens 5 Group C
3952 Sat 22.07.2017 15:20 F-9 Boys LBK svart-OTP valkoinen 2-1 Decens 6 Group C
3807 Sat 22.07.2017 15:20 F-9 Boys IF Standard-FC Raahe punainen 2-3 Decens 7 Group A
3688 Sat 22.07.2017 15:20 E-10 Boys Level 2 Slavator-Tervarit-j musta 2 (WIN 3687-WIN 3683) 3-0 Kodin Terra 1 1-8
623 Sat 22.07.2017 15:20 F-8 Girls OHF-GBK T10 8-0 Kodin Terra 2 Group A
3689 Sat 22.07.2017 15:20 E-10 Boys Level 2 Jaro röd-TUS (WIN 3686-WIN 3682) 2-0 Kodin Terra 4 1-8
506 Sat 22.07.2017 15:20 F-9 Girls ONS pinkki-TP-47 punainen 6-2 Kodin Terra 5 Group A
3690 Sat 22.07.2017 15:20 E-10 Boys Level 2 GBK blå-OLS Ruotsi (WIN 3685-WIN 3681) 0-3 Kodin Terra 6 1-8
3691 Sat 22.07.2017 15:20 E-10 Boys Level 2 PK-37 sininen-Jalas (WIN 3684-WIN 3680) 0-3 Kodin Terra 7 1-8
3717 Sat 22.07.2017 15:20 E-10 Boys Level 2 K-Pallo oranssi-TU (B6-D6) 0-1 rp Kodin Terra 8 31-34
508 Sat 22.07.2017 15:20 F-9 Girls HBK grön-Klubi-36 1-0 Kodin Terra 9 Group A
1516 Sat 22.07.2017 16:00 D-13 Girls Level 1 KPV-KP-75 keltainen (WIN 1512-WIN 1515) 2-0 Canorama 8 1-4
3 Sat 22.07.2017 16:00 Kaarle Special Olympics KuPS soft-Tervarit-j Olympiakos Soft 2-1 Decens 1 Group A
3024 Sat 22.07.2017 16:00 E-11 Boys Level 1 Tervarit-j musta-HauPa vihreä (LOS 3016-LOS 3018) 0-4 Decens 2 5-9
3025 Sat 22.07.2017 16:00 E-11 Boys Level 1 KPV vihreä-OsPa sininen (LOS 3017-LOS 3019) 1-0 Decens 3 5-9
4258 Sat 22.07.2017 16:00 F-7 Boys Kristall , St. Petersburg (RUS)-Kostomuksha 8-0 Decens 5 Group A
3839 Sat 22.07.2017 16:00 F-9 Boys GBK punainen-IK Myran 0-11 Decens 6 Group A
3833 Sat 22.07.2017 16:00 F-9 Boys K-Pallo oranssi-KPV keltainen 0-3 Decens 7 Group A
1520 Sat 22.07.2017 16:00 D-13 Girls Level 1 MaPS-ONS 05 RSM (LOS 1512-LOS 1513) 2-4 Haaponiemi 2 5-8
1521 Sat 22.07.2017 16:00 D-13 Girls Level 1 FC United-GBK (LOS 1514-LOS 1515) 0-2 Haaponiemi 3 5-8
2714 Sat 22.07.2017 16:00 D-13 Boys Level 2 SBL valkoinen-FC89 (D5-E5) 1-4 Haaponiemi 4 25-30
2715 Sat 22.07.2017 16:00 D-13 Boys Level 2 PeFF-FC Raahe valkoinen (A6-C6) 2-0 Haaponiemi 5 31-34
2716 Sat 22.07.2017 16:00 D-13 Boys Level 2 Kortesjärven Järvi-Veikot (KJV)-TUS (B6-D6) 1-0 Haaponiemi 6 31-34
2824 Sat 22.07.2017 16:00 D-12 Boys GBK röd-JK Tammeka 1 (6th best 3-B4) 0-3 Halpa-Halli 3 17-24
2815 Sat 22.07.2017 16:00 D-12 Boys OTP-Kiilat (A5-C5) 6-7 rp Halpa-Halli 4 25-30
2797 Sat 22.07.2017 16:00 D-12 Boys FDS WBA FC FDS England-HauPa edustus (WIN 2793-WIN 2795) 3-1 Handelsbanken 1 1-4
2798 Sat 22.07.2017 16:00 D-12 Boys Huima yellow-LBK (WIN 2794-WIN 2796) 0-1 Handelsbanken 2 1-4
3299 Sat 22.07.2017 16:00 E-11 Boys Level 2 LoVe musta-Ponpa turkoosi (F5-A6) 1-0 Kodin Terra 1 25-31
4120 Sat 22.07.2017 16:00 F-8 Boys HBK-Kristall , St. Petersburg (RUS) 2-7 Kodin Terra 2 Group B
3430 Sat 22.07.2017 16:00 E-10 Boys Level 1 Ajax valkoinen-OLS sininen (A2-B2) 0-2 Kodin Terra 4 1-8
516 Sat 22.07.2017 16:00 F-9 Girls OHF-TUS 2-0 Kodin Terra 5 Group A
3431 Sat 22.07.2017 16:00 E-10 Boys Level 1 Tervarit-j musta 1-KPV vihreä (C1-2nd best 3) 3-4 rp Kodin Terra 6 1-8
3432 Sat 22.07.2017 16:00 E-10 Boys Level 1 KPV valkoinen-Komeetat musta (B1-Best 3) 1-0 Kodin Terra 7 1-8
3433 Sat 22.07.2017 16:00 E-10 Boys Level 1 FDS WBA FC FDS England-Valkeakosken NL keltainen (A1-C2) 4-1 Kodin Terra 8 1-8
485 Sat 22.07.2017 16:00 F-9 Girls ONS punanen-ONS musta 2-1 Kodin Terra 9 Group A
1517 Sat 22.07.2017 16:00 D-13 Girls Level 1 Ilves-Klubi-36 (WIN 1513-WIN 1514) 3-0 Minimani 1-4
7 Sat 22.07.2017 16:40 Kaarle Special Olympics Tervarit-j Olympiakos SM-GBK GBK-Tigers white 3-3 Decens 1 Group B
1926 Sat 22.07.2017 16:40 E-11 Girls Level 2 GBK vit-LBK (WIN 1924-WIN 1925) 5-1 Decens 2 5-6
1927 Sat 22.07.2017 16:40 E-11 Girls Level 2 KäTa-KPV valkoinen (LOS 1924-LOS 1925) 1-0 Decens 3 7-9
3864 Sat 22.07.2017 16:40 F-9 Boys KäTa valkoinen-PK-37 sininen 2-5 Decens 5 Group A
3835 Sat 22.07.2017 16:40 F-9 Boys Jalas-JK Tammeka 1 2-0 Decens 6 Group A
3810 Sat 22.07.2017 16:40 F-9 Boys OLS Belgia 08 keltainen-Jaro grön 1-0 Decens 7 Group A
4026 Sat 22.07.2017 16:40 F-8 Boys KPV vihreä-GBK raita 1-3 Kodin Terra 2 Group A
3705 Sat 22.07.2017 16:40 E-10 Boys Level 2 LBK svart-JK Tammeka (6th best 3-B4) 1-2 Kodin Terra 4 17-24
406 Sat 22.07.2017 16:40 F-9 Girls ONS valakone-TUS 3-1 Kodin Terra 5 Group A
3706 Sat 22.07.2017 16:40 E-10 Boys Level 2 KäTa-GBK röd (C4-E4) 0-2 Kodin Terra 6 17-24
3707 Sat 22.07.2017 16:40 E-10 Boys Level 2 KPV musta-KPV keltainen (D4-F4) 0-1 Kodin Terra 7 17-24
3711 Sat 22.07.2017 16:40 E-10 Boys Level 2 IK Myran-Ponpa (A5-C5) 0-2 Kodin Terra 8 25-30
4056 Sat 22.07.2017 16:40 F-8 Boys LBK röd-GBK punainen 3-5 Kodin Terra 9 Group A
1315 Sat 22.07.2017 17:00 C-15 Girls LBK-TP-47 0-0 Canorama 8 Group A
2524 Sat 22.07.2017 17:00 D-13 Boys Level 1 Pärnu JK Vaprus-GBK (LOS 2523-A5) 1-0 Haaponiemi 2
2690 Sat 22.07.2017 17:00 D-13 Boys Level 2 KPV vihreä-Slavator (WIN 2685-WIN 2681) 3-0 jury Haaponiemi 4 1-8
2691 Sat 22.07.2017 17:00 D-13 Boys Level 2 VetU-Team LKP (WIN 2684-WIN 2680) 2-0 Haaponiemi 5 1-8
2320 Sat 22.07.2017 17:00 C-14 Boys Level 1 KPV-Tervarit-j musta (WIN 2316-WIN 2318) 0-2 Halpa-Halli 1 1-4
2321 Sat 22.07.2017 17:00 C-14 Boys Level 1 LoPa-I-JBK WFA (WIN 2317-WIN 2319) 0-1 Halpa-Halli 2 1-4
2816 Sat 22.07.2017 17:00 D-12 Boys Ajax sininen-KemPa vihreävalkoraita (B5-F5) 5-0 Halpa-Halli 3 25-30
2817 Sat 22.07.2017 17:00 D-12 Boys KP-V-Vändra JK Vaprus (D5-E5) 2-0 Halpa-Halli 4 25-30
1730 Sat 22.07.2017 17:00 D-12 Girls KPV timantit-IK Myran (LOS 1722-LOS 1723) 1-0 Handelsbanken 1 5-8
1731 Sat 22.07.2017 17:00 D-12 Girls ONS 06 punainen-TP-47 (LOS 1724-LOS 1725) 4-0 Handelsbanken 2 5-8
2826 Sat 22.07.2017 17:00 D-12 Boys GBK vit-Tervarit-j musta 2 (C4-F4) 0-6 Kodin Terra 3 17-24
1311 Sat 22.07.2017 17:00 C-15 Girls JK Tammeka-IK Myran 1-1 Minimani Group A
236 Sat 22.07.2017 17:20 E-10 Girls Level 2 Pallokissat musta-GBK (3rd best 3-A5) 0-1 Decens 1 9-13
3020 Sat 22.07.2017 17:20 E-11 Boys Level 1 Valkeakosken NL-Raplamaa JK (WIN 3019-WIN 3017) 5-0 Decens 2 1-4
3021 Sat 22.07.2017 17:20 E-11 Boys Level 1 FDS WBA FC FDS England-Ponpa musta (WIN 3018-WIN 3016) 5-0 Decens 3 1-4
3890 Sat 22.07.2017 17:20 F-9 Boys LBK röd-FC Raahe valkoinen 3-2 Decens 5 Group B
3870 Sat 22.07.2017 17:20 F-9 Boys Jaro röd-KPV vihreä 1-7 Decens 6 Group B
3922 Sat 22.07.2017 17:20 F-9 Boys PK-37 sinivalkoinen-LoVe sininen 1-0 Decens 7 Group B
3712 Sat 22.07.2017 17:20 E-10 Boys Level 2 Ajax sininen-EU (B5-F5) 3-1 Kodin Terra 1 25-30
4001 Sat 22.07.2017 17:20 F-8 Boys Kostomuksha-PK-37 sininen 2-12 Kodin Terra 2 Group A
3442 Sat 22.07.2017 17:20 E-10 Boys Level 1 Vändra JK Vaprus-OTP 08 punainen (3rd best 3-B4) 2-0 Kodin Terra 4 9-12
4061 Sat 22.07.2017 17:20 F-8 Boys PK-37 valkoinen-FC Ylivieska punainen 4-0 Kodin Terra 5 Group A
3443 Sat 22.07.2017 17:20 E-10 Boys Level 1 KajHa-JK Tammeka (A4-C4) 2-1 Kodin Terra 6 9-12
3446 Sat 22.07.2017 17:20 E-10 Boys Level 1 OLS keltainen-OTP punainen (A5-C5) 4-0 Kodin Terra 7 13-15
3713 Sat 22.07.2017 17:20 E-10 Boys Level 2 Norrvalla FF-Virkiä (D5-E5) 2-1 Kodin Terra 8 25-30
4049 Sat 22.07.2017 17:20 F-8 Boys IF Standard-TUS grön 2-1 Kodin Terra 9 Group A
1316 Sat 22.07.2017 18:00 C-15 Girls JK Tallinna Kalev-GBK 0-6 Canorama 8 Group A
6 Sat 22.07.2017 18:00 Kaarle Special Olympics KuPS soft-GBK GBK-Tigers red 10-0 Decens 1 Group A
3026 Sat 22.07.2017 18:00 E-11 Boys Level 1 HauPa vihreä-KPV vihreä (WIN 3024-WIN 3025) 1-3 Decens 2 5-6
3027 Sat 22.07.2017 18:00 E-11 Boys Level 1 Tervarit-j musta-OsPa sininen (LOS 3024-LOS 3025) 2-3 Decens 3 7-9
1630 Sat 22.07.2017 18:00 D-13 Girls Level 2 MeLU-Ajax valkoinen (WIN 1626-WIN 1628) 5-0 Decens 4 1-4
3887 Sat 22.07.2017 18:00 F-9 Boys KPV sininen-K-Pallo valkoinen 2-0 Decens 5 Group B
3891 Sat 22.07.2017 18:00 F-9 Boys GBK raita-KäTa sinivalkoinen 2-0 Decens 6 Group B
3916 Sat 22.07.2017 18:00 F-9 Boys HBK grön-OLS Belgia 08 sininen 2-2 Decens 7 Group B
2235 Sat 22.07.2017 18:00 C-15 Boys Komeetat sininen-GBK valkoinen (LOS 2232-LOS 2233) 3-0 Haaponiemi 2 11-12
2234 Sat 22.07.2017 18:00 C-15 Boys GBK punainen-FJK (WIN 2232-WIN 2233) 0-5 Haaponiemi 3 9-10
2698 Sat 22.07.2017 18:00 D-13 Boys Level 2 LBK-TU (LOS 2685-LOS 2681) 4-3 Haaponiemi 4 9-16
2699 Sat 22.07.2017 18:00 D-13 Boys Level 2 LoVe-Fakel (LOS 2684-LOS 2680) 1-4 Haaponiemi 5 9-16
2328 Sat 22.07.2017 18:00 C-14 Boys Level 1 LBK-Pärnu JK Vaprus (WIN 2324-WIN 2325) 2-0 Halpa-Halli 1 5-6
2326 Sat 22.07.2017 18:00 C-14 Boys Level 1 PK-37-Komeetat musta (LOS 2324-LOS 2325) 1-6 Halpa-Halli 2 7-9
2688 Sat 22.07.2017 18:00 D-13 Boys Level 2 KPV valkoinen-RoPS (WIN 2687-WIN 2683) 5-6 rp Halpa-Halli 3 1-8
2689 Sat 22.07.2017 18:00 D-13 Boys Level 2 KePS punainen-ToBK (WIN 2686-WIN 2682) 4-2 rp Halpa-Halli 4 1-8
1634 Sat 22.07.2017 18:00 D-13 Girls Level 2 Rovaniemi Utd 2-Karjalan Tytöt (LOS 1626-LOS 1628) 0-3 Handelsbanken 1 5-8
1635 Sat 22.07.2017 18:00 D-13 Girls Level 2 JK Kohila Püsivus-KP-75 Vihreä (LOS 1627-LOS 1629) 2-1 Handelsbanken 2 5-8
3696 Sat 22.07.2017 18:00 E-10 Boys Level 2 Valkeakosken NL sininen-Jaro vit (LOS 3687-LOS 3683) 0-2 rp Kodin Terra 1 9-16
4094 Sat 22.07.2017 18:00 F-8 Boys GBK valkoinen-TUS gul 5-8 Kodin Terra 2 Group B
2827 Sat 22.07.2017 18:00 D-12 Boys Komeetat sininen-IK Myran (D4-E4) 3-4 Kodin Terra 3 17-24
3697 Sat 22.07.2017 18:00 E-10 Boys Level 2 PK-37 valkoinen-Tervarit-j punainen (LOS 3686-LOS 3682) 4-1 Kodin Terra 4 9-16
4080 Sat 22.07.2017 18:00 F-8 Boys FC Ylivieska keltainen-LoVe valkoinen 0-6 Kodin Terra 5 Group B
3698 Sat 22.07.2017 18:00 E-10 Boys Level 2 IK musta-OTP valkoinen (LOS 3685-LOS 3681) 2-0 Kodin Terra 6 9-16
3699 Sat 22.07.2017 18:00 E-10 Boys Level 2 LBK röd-OLS (LOS 3684-LOS 3680) 0-1 Kodin Terra 7 9-16
3704 Sat 22.07.2017 18:00 E-10 Boys Level 2 GBK vit-IK punainen (5th best 3-A4) 0-2 Kodin Terra 8 17-24
421 Sat 22.07.2017 18:00 F-9 Girls HBK vit-TP-47 valkoinen 0-0 Kodin Terra 9 Group A
2227 Sat 22.07.2017 18:00 C-15 Boys LoVe-KPV (WIN 2222-WIN 2225) 0-3 Minimani 1-4
1 Sat 22.07.2017 18:40 Kaarle Special Olympics Tervarit-j Olympiakos Soft-Jaro Rockets 2-3 Decens 1 Group A
1928 Sat 22.07.2017 18:40 E-11 Girls Level 2 KPV valkoinen-JyPK vihreä (LOS 1927-A5) 0-5 Decens 2 8-9
230 Sat 22.07.2017 18:40 E-10 Girls Level 2 PaRi-TUS (LOS 225-LOS 223) 2-0 rp Decens 3 5-8
3277 Sat 22.07.2017 18:40 E-11 Boys Level 2 Slavator-Jaro blå (WIN 3273-WIN 3275) 2-1 Kodin Terra 1 1-4
471 Sat 22.07.2017 18:40 F-9 Girls GBK-TP-47 punainen 2-2 Kodin Terra 2 Group A
3278 Sat 22.07.2017 18:40 E-11 Boys Level 2 PaRi-FC Ylivieska (WIN 3274-WIN 3276) 1-4 rp Kodin Terra 4 1-4
416 Sat 22.07.2017 18:40 F-9 Girls HBK grön-Karjalan Tytöt 3-0 walkover Kodin Terra 5 Group A
4050 Sat 22.07.2017 18:40 F-8 Boys IK Myran-KPV valkoinen 2-1 Kodin Terra 9 Group A
1631 Sat 22.07.2017 19:00 D-13 Girls Level 2 SalPa-Pallo-Iirot (WIN 1627-WIN 1629) 1-0 Decens 4 1-4
2445 Sat 22.07.2017 19:00 C-14 Boys Level 2 Jalas-IFK Umeå Haga (3rd best 3-A4) 1-0 Haaponiemi 2 9-16
2446 Sat 22.07.2017 19:00 C-14 Boys Level 2 FC Ülenurme-Haka-j. (B4-C4) 1-3 Haaponiemi 3 9-16
2439 Sat 22.07.2017 19:00 C-14 Boys Level 2 GBK-Komeetat sininen (WIN 2435-WIN 2436) 8-2 Halpa-Halli 1 1-4
2440 Sat 22.07.2017 19:00 C-14 Boys Level 2 FC Raahe-FC Flora Tallinn (WIN 2437-WIN 2438) 0-1 Halpa-Halli 2 1-4
2696 Sat 22.07.2017 19:00 D-13 Boys Level 2 FC Raahe-Ura (LOS 2687-LOS 2683) 1-0 Halpa-Halli 3 9-16
2697 Sat 22.07.2017 19:00 D-13 Boys Level 2 KePS valkoinen-PK-37 sininen (LOS 2686-LOS 2682) 4-0 Halpa-Halli 4 9-16
2803 Sat 22.07.2017 19:00 D-12 Boys JK Tallinna Kalev Jüri-KePS punainen (LOS 2790-LOS 2786) 0-1 Handelsbanken 1 9-16
2804 Sat 22.07.2017 19:00 D-12 Boys KPV valkoinen-KJS (LOS 2789-LOS 2785) 3-0 Handelsbanken 2 9-16
2116 Sat 22.07.2017 19:00 B-16/17 Boys Janakkalan Pallo-FC Ylivieska (B1-A2) 5-0 Minimani 1-4
3028 Sat 22.07.2017 19:20 E-11 Boys Level 1 Tervarit-j musta-LoVe punainen (LOS 3027-A5) 0-6 Decens 1 8-9
231 Sat 22.07.2017 19:20 E-10 Girls Level 2 Pallokissat valkea-LoVe (LOS 224-LOS 222) 1-0 Decens 2 5-8
3692 Sat 22.07.2017 19:20 E-10 Boys Level 2 Slavator-OLS Ruotsi (WIN 3688-WIN 3690) 5-0 Kodin Terra 1 1-4
4104 Sat 22.07.2017 19:20 F-8 Boys KPV oranssi-PK-37 sinivalkoinen 3-5 Kodin Terra 2 Group B
3693 Sat 22.07.2017 19:20 E-10 Boys Level 2 Jaro röd-Jalas (WIN 3689-WIN 3691) 0-3 Kodin Terra 4 1-4
4067 Sat 22.07.2017 19:20 F-8 Boys KPV sininen-OLS Ranska 10 Lyon 1-0 Kodin Terra 5 Group B
486 Sat 22.07.2017 19:20 F-9 Girls KPV-ONS musta 2-2 Kodin Terra 9 Group A
2117 Sat 22.07.2017 20:00 B-16/17 Boys TP-47-GBK (A1-B2) 0-2 Canorama 8 1-4
1735 Sat 22.07.2017 20:00 D-12 Girls JoKi-JK Tammeka (LOS 1734-A5) 4-1 Decens 4 12-13
2327 Sat 22.07.2017 20:00 C-14 Boys Level 1 PK-37-DUSH-07 (LOS 2326-A5) 0-3 walkover Haaponiemi 2 8-9
2443 Sat 22.07.2017 20:00 C-14 Boys Level 2 Sisu-FC PaKa /OTP yj (LOS 2435-LOS 2437) 0-3 Haaponiemi 3 5-8
2447 Sat 22.07.2017 20:00 C-14 Boys Level 2 TPV valkoinen-FC Hermes (A5-B5) 2-0 Halpa-Halli 1 9-16
2448 Sat 22.07.2017 20:00 C-14 Boys Level 2 VetU-Vändra JK Vaprus (C5-A6) 0-3 Halpa-Halli 2 9-16
2801 Sat 22.07.2017 20:00 D-12 Boys PK-37 valkoinen-KPV vihreä (LOS 2792-LOS 2788) 0-6 Halpa-Halli 3 9-16
2802 Sat 22.07.2017 20:00 D-12 Boys KePS valkoinen-FC Matinkylä (LOS 2791-LOS 2787) 3-2 rp Halpa-Halli 4 9-16
3434 Sat 22.07.2017 20:00 E-10 Boys Level 1 KPV vihreä-FDS WBA FC FDS England (WIN 3431-WIN 3433) 1-0 Kodin Terra 1 1-4
501 Sat 22.07.2017 20:00 F-9 Girls ONS punanen-Ajax 10-5 Kodin Terra 2 Group A
3435 Sat 22.07.2017 20:00 E-10 Boys Level 1 OLS sininen-KPV valkoinen (WIN 3430-WIN 3432) 2-4 rp Kodin Terra 4 1-4
410 Sat 22.07.2017 20:00 F-9 Girls ONS valakone-LoVe 4-0 Kodin Terra 5 Group A
3438 Sat 22.07.2017 20:00 E-10 Boys Level 1 Tervarit-j musta 1-Valkeakosken NL keltainen (LOS 3431-LOS 3433) 0-1 Kodin Terra 6 5-8
3439 Sat 22.07.2017 20:00 E-10 Boys Level 1 Ajax valkoinen-Komeetat musta (LOS 3430-LOS 3432) 2-0 Kodin Terra 7 5-8
483 Sat 22.07.2017 20:00 F-9 Girls Klubi-36-ONS pinkki 2-1 Kodin Terra 9 Group A
2444 Sat 22.07.2017 21:00 C-14 Boys Level 2 Nops YJ2-JK Tallinna Kalev (LOS 2436-LOS 2438) 0-4 Haaponiemi 3 5-8
2692 Sat 22.07.2017 21:00 D-13 Boys Level 2 RoPS-KPV vihreä (WIN 2688-WIN 2690) 2-1 Halpa-Halli 3 1-4
2693 Sat 22.07.2017 21:00 D-13 Boys Level 2 KePS punainen-VetU (WIN 2689-WIN 2691) 2-0 Halpa-Halli 4 1-4
228 Sun 23.07.2017 08:00 E-10 Girls Level 2 KPV valkoinen-Klubi-36 (WIN 226-WIN 227) 1-2 Decens 1 1-2
229 Sun 23.07.2017 08:00 E-10 Girls Level 2 OHF-KPV vihreä (LOS 226-LOS 227) 0-1 Decens 2 3-4
3694 Sun 23.07.2017 09:00 E-10 Boys Level 2 Slavator-Jalas (WIN 3692-WIN 3693) 4-1 Decens 1 1-2
3023 Sun 23.07.2017 09:00 E-11 Boys Level 1 Raplamaa JK-Ponpa musta (LOS 3020-LOS 3021) 3-4 rp Decens 2 3-4
2518 Sun 23.07.2017 09:10 D-13 Boys Level 1 EuPa-JK Tammeka (WIN 2516-WIN 2517) 1-0 Canorama 8 1-2
2441 Sun 23.07.2017 09:10 C-14 Boys Level 2 GBK-FC Flora Tallinn (WIN 2439-WIN 2440) 3-1 Decens 567 1-2
1322 Sun 23.07.2017 09:10 C-15 Girls LBK-JK Tammeka (A3-A4) 2-0 Kipparihalli 3-4
2229 Sun 23.07.2017 09:10 C-15 Boys JK Tammeka-LoVe (LOS 2226-LOS 2227) 0-3 Minimani 3-4
3436 Sun 23.07.2017 10:00 E-10 Boys Level 1 KPV vihreä-KPV valkoinen (WIN 3434-WIN 3435) 1-5 Decens 1 1-2
3437 Sun 23.07.2017 10:00 E-10 Boys Level 1 FDS WBA FC FDS England-OLS sininen (LOS 3434-LOS 3435) 3-2 rp Decens 2 3-4
1518 Sun 23.07.2017 10:20 D-13 Girls Level 1 KPV-Ilves (WIN 1516-WIN 1517) 1-2 Canorama 8 1-2
2799 Sun 23.07.2017 10:20 D-12 Boys FDS WBA FC FDS England-LBK (WIN 2797-WIN 2798) 3-0 Decens 3 1-2
2800 Sun 23.07.2017 10:20 D-12 Boys HauPa edustus-Huima yellow (LOS 2797-LOS 2798) 1-2 Decens 4 3-4
2519 Sun 23.07.2017 10:20 D-13 Boys Level 1 MaPS-Komeetat musta (LOS 2516-LOS 2517) 1-0 Decens 567 3-4
2442 Sun 23.07.2017 10:20 C-14 Boys Level 2 Komeetat sininen-FC Raahe (LOS 2439-LOS 2440) 1-3 Minimani 3-4
1922 Sun 23.07.2017 11:00 E-11 Girls Level 2 ONS valkoinen-Slavator (WIN 1920-WIN 1921) 0-2 Decens 1 1-2
1923 Sun 23.07.2017 11:00 E-11 Girls Level 2 YIlves-GBK röd (LOS 1920-LOS 1921) 4-0 Decens 2 3-4
1422 Sun 23.07.2017 11:30 C-14 Girls ONS ONS-04-TP-47 (WIN 1420-WIN 1421) 2-3 Canorama 8 1-2
1728 Sun 23.07.2017 11:30 D-12 Girls Huima-KPV smaragdit (WIN 1726-WIN 1727) 0-2 Decens 3 1-2
1729 Sun 23.07.2017 11:30 D-12 Girls FC Wimma-ONS punainen (LOS 1726-LOS 1727) 6-0 Decens 4 3-4
1519 Sun 23.07.2017 11:30 D-13 Girls Level 1 KP-75 keltainen-Klubi-36 (LOS 1516-LOS 1517) 0-1 Decens 567 3-4
2323 Sun 23.07.2017 11:30 C-14 Boys Level 1 KPV-LoPa (LOS 2320-LOS 2321) 1-2 Minimani 3-4
3279 Sun 23.07.2017 12:00 E-11 Boys Level 2 Slavator-FC Ylivieska (WIN 3277-WIN 3278) 5-1 Decens 1 1-2
3280 Sun 23.07.2017 12:00 E-11 Boys Level 2 Jaro blå-PaRi (LOS 3277-LOS 3278) 2-1 Decens 2 3-4
3695 Sun 23.07.2017 12:00 E-10 Boys Level 2 OLS Ruotsi-Jaro röd (LOS 3692-LOS 3693) 3-2 Kipparihalli B 3-4
2228 Sun 23.07.2017 12:40 C-15 Boys Janakkalan Pallo-KPV (WIN 2226-WIN 2227) 0-2 Canorama 8 1-2
1632 Sun 23.07.2017 12:40 D-13 Girls Level 2 MeLU-SalPa (WIN 1630-WIN 1631) 2-1 Decens 3 1-2
1633 Sun 23.07.2017 12:40 D-13 Girls Level 2 Ajax valkoinen-Pallo-Iirot (LOS 1630-LOS 1631) 0-3 Decens 4 3-4
2322 Sun 23.07.2017 12:40 C-14 Boys Level 1 Tervarit-j musta-I-JBK WFA (WIN 2320-WIN 2321) 4-3 rp Decens 567 1-2
1423 Sun 23.07.2017 12:40 C-14 Girls PaRi-GBK (LOS 1420-LOS 1421) 8-7 rp Minimani 3-4
1818 Sun 23.07.2017 13:00 E-11 Girls Level 1 KPV vihreä-JyPK valkoinen (WIN 1816-WIN 1817) 0-3 Decens 1 1-2
1819 Sun 23.07.2017 13:00 E-11 Girls Level 1 ONS musta-TPV (LOS 1816-LOS 1817) 2-0 Decens 2 3-4
1321 Sun 23.07.2017 13:50 C-15 Girls GBK-TP-47 (A1-A2) 7-0 Canorama 8 1-2
2694 Sun 23.07.2017 13:50 D-13 Boys Level 2 RoPS-KePS punainen (WIN 2692-WIN 2693) 8-7 rp Decens 3 1-2
2695 Sun 23.07.2017 13:50 D-13 Boys Level 2 KPV vihreä-VetU (LOS 2692-LOS 2693) 1-0 Decens 4 3-4
3022 Sun 23.07.2017 14:00 E-11 Boys Level 1 Valkeakosken NL-FDS WBA FC FDS England (WIN 3020-WIN 3021) 2-3 rp Decens 1 1-2
2118 Sun 23.07.2017 15:00 B-16/17 Boys Janakkalan Pallo-GBK (WIN 2116-WIN 2117) 2-1 Canorama 8 1-2
2119 Sun 23.07.2017 15:00 B-16/17 Boys FC Ylivieska-TP-47 (LOS 2116-LOS 2117) 1-4 Decens 567 3-4